Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hozzaertok nem fogjak neha a...

Hozzaertok nem fogjak neha a fejuket az itteni kerdesek miatt?

Figyelt kérdés
Komolyan a dietazas korul az az eszement agymosas, amit beszivtak az emberek, valami hihetetlen. Ha meg az ember normalisan kozelit felejuk, esszeru jotanacsokkal el vagyunk kuldve a p..aba. Gondolok itt a "Csak 2 palacsintat ettem egesz nap, igy megvan a napi kcal adagom.", Reggelire muzlit eszem gyumolcsjoghurttal, miert nem fogyok?, "Csak gyumolcsot eszem, miert nem fogyok?" "Este 6 utan nem eszem, ehesen fekszem le, igy tuti zsirt egetek.", " A futastol csinos labam, fenekem lesz.", "Csak bio/tk stb. kenyeret eszem, miert nem fogyok?" A kerdesekkel nem is lenne baj, ha a valaszra kapot reakcioban lenne egy szemernyi jozan paraszti esz.
2015. márc. 27. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy az iskolai biológia oktatás mennyire alacsony színvonalú, hogy az emberek a saját testük karbantartásának alapjaival sinsenek tisztában.
2015. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. A masik kedvencem, aki a kivant sulyra koplalja magat, majd nem erti miert nincs alakja. :D
2015. márc. 27. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a probléma nem csak ebben a kategóriában áll fenn, szerintem bármelyik kategóriában találsz olyan idióta típuskérdéseket, amiket naponta feltesz valaki.
2015. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sokszor volt már ilyen kérdés,de valóban nem elégszer.

annyi a titka ezeknek az idiótáknak,hogy nem tenni könnyebb számukra,mint tenni.

a 6 után nem evős ökörség tipikus ilyen.

nem kell változtatni semmit,ugyanazt csinálja,csak nem eszik.

az ilyen lusta férgeknek ez sokkal könnyebb,mint utánaolvasni,kiszámolni,elkészíteni,időre megenni vagyis tenni.

egyszóval a restségről szól az egész.


de a gyúrma kategóriában is van ám egy ellentmondás,amivel kapcsolatban mindenki kerüli a válaszadást,pedig elvileg ott értenek hozzá.

a tej mint tudjuk egy ideje,gyulladásfokozó,allergén anyag aminek nincsen helye 3 évesnél idősebb emberi testben.

ezt ők is leírják sokszor,aztán mégis ajánlgatják a tejsavót,kazeint ami ugyanúgy tele van laktózzal,allergénnel.

2015. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ugyan hozzáértő, de azért az ilyen és hasonló kérdésektől nekem is égnek áll a hajam.

A legbosszantóbb az, amikor valaki megadja a helyes választ a kérdésre mégis lepontozzák. És miért? Mert ezek az emberek már elhatározták, hogy nekik amit csinálnak az majd jó lesz, csak megerősítést várnak és ha valaki ellent mond, vagy éppen ki akarja "verni" a fejéből az ostobaságot, amit kitalált, az egy "szemét idióta és csak cikizni jár fel az oldalra szegény diétázni akaró lányokat".

2015. márc. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

73%, azért a tej körül nagyobb a cécó.


Azok a sportolók akik egyáltalán elfogadják (sokan csak divatból), hogy a tej nem való felnőtt szervezetnek, még úgy gondolják hogy a tejsavó fehérje tisztán, tejcukor nélkül, hidrolizálva ... az például jó nekik. De amúgy ez legyen a legnagyobb probléma, ettől még tudnak edzeni és fejlődni, mindegy hogy fogyasztanak-e tejszármazékot vagy nem. Az egészség kérdés egy másik rovatban van igazság szerint.

2015. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából, most vigyorgok, mint a tejbe tök. :D Egy kérdés alatt VÉÉÉGRE normális kommenteket látok csak :D

Pont most akadtam ki... segíteni próbál az ember, erre csak lepontozást és támadást kap. Igazából most jöttem rá, hogy felesleges válaszolgatni az ilyen kérdésekre, mert (mint ahogy már előttem is leírták) fejükbe vesznek valami baromságot az emberek és ha megpróbálod helyes irányba terelgetni őket, egyből te vagy a hü_lye... Na mindegy. :) Viszont annak örülök, hogy akadnak még hozzám hasonló emberek is itt. :)

2015. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!