Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha van rajtam 25-30 kg felesle...

Ha van rajtam 25-30 kg felesleg, akkor hogy érdemes sportolni?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván zsíros vagyok, nem izmos. Ilyenkor először csak azzal kell törődni, hogy a zsírt kell eltüntetni diétával + kocogással, vagy van értelme ilyenkor haspréseket, guggolásokat stb. csinálni, amik izmosítanak is?


21/F


2015. márc. 28. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Étrend + tempós séta,ha 10 et minimum leadtál, utána mehet a kocogás.

Emellé bicikli,és mehet a torna is,csak ne attól várd a zsírégetést.

Amíg van rajtad felesleg,az izom nemigen fog látszódni, de attól még épül.

Nyomhatod a fekvőt,hasprést,stb,vagy kondiba is járhatsz, mehet az izmosítás és a fogyás egyszerre.

2015. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Builder.shop.hu-ról az Amit a zsírégetésről tudni kell c. e-bookot, nekem sokat segített. Azt hiszem fel kell iratkozni valamire, és abban küldik, már nem emlékszem pontosan.

A lényeg: diéta, de nem akárhogyan (kevés szénhidrát, abból is a lassú felszívódású + sok fehérje, vagyis hús meg zöldség) plusz súlyzós edzés (nem negyven kilókra kell gondolni,az elején a saját súly is elég, csak dolgozzanak az izmok) hogy ne legyen löttyedt az ember.

Az e-bookban szépen kifejtik,hogy inzulin bácsi hogy tesz keresztbe a zsírból fogyásnak, engem megdöbbentett.

Ja, és a kezdőknek még az is látványos, ha nem tökéletesen csinálják :D kicsit lehet futni mellé, de nem attól leszel szép, az max az állóképességet növeli (és sok egyéb haszna is van persze.)

2015. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen diétával együtt csinálnám a súlyzóst, szépen formálódik tőle minden.
2015. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából már 30 kgt-fogytam, még 20 kg-t szeretnék első célként. Aztán, ha nem leszek magammal elégedett, még fogyok. Eddig nem csináltam semmi tornát, csak kocogtam. Azt is kb. az első 15 kg leadása után kezdtem el, és megszerettem. Heti 3-4, de akár 5x is eljárok 4-5 kmt kocogni 1-2 pedig tempós séta. A súlyzós edzést pedig azért vetettem el eddig, mert nem hinném, hogy meglátszana még a karomon, hiszen az zsíros.
2015. márc. 28. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Mégis akkor hány kg-ról kezdted a dolgot?
2015. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért fogyás előtt nem árt ezt a videót megnézni


[link]

2015. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért? Ha ezt meglátom, akkor vissza kéne híznom? vagy nem értem? Ez az egyik. A másik, hogy 180 kiló fogyástól elég messze vagyok, de ha annyit is adnék le, akkor a bőröm miatt ne fogyjak le? Egyáltalán nem értem, hogy miféle elrettentés akart ez lenni.


Amúgy 50 kg-t szeretnék összesen fogyni. Nagyon magas vagyok, nem 150 cm.

2015. márc. 29. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szobabiciklivel adtam le 20 kg-t. Rámondják, hogy hatástalan, de én vagyok az élő példa :) (persze mellette diétáztam is, de a bicaj sokat rátett)


Úgy indultam, hogy 10 percet alig bírtam végigtekerni, most meg van, hogy egy filmet simán végigtekerek. És nagyon szép lett tőle a lábam, mondjuk még van mit leadnom. Izmosodtam is tőle


Ajánlok neked egy Youtube csatornát: FitnessBlender

Angol nyelvű, de sok vizet nem zavar hiszen bemutatják, mit kell csinálni.


Én nagy túlsúllyal nem mernék futni az ízületeim miatt. De még 20 kilót ha leadok, lehet elkezdem.

2015. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Osynho ***** válasza:

"mehet az izmosítás és a fogyás egyszerre"


Mennyivel könnyebb dolgom lenne, ha mehetne egyszerre! :)

2015. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es, ha sokat sportol akkor fogyás alatt is izmosodhat :)

Nem olyan nagy mértékben, mintha direkt izmosodni akarna, de nekem pl a külső combomon hatalmas nagy izom lett a sok tekeréstől, és a karjaimban az úszástól :)

2015. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!