Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjon le egy kényszer...

Hogyan fogyjon le egy kényszerevő? 23/L

Figyelt kérdés
160 centihez 60 kiló vagyok és szeretnék 53-55-re lemenni, viszont az a baj,hogy már 1 éve próbálok kalóriaszámlálással lefogyni,ami az elején úgy ahogy működött,de aztán 1-1 bűnözésből az lett,hogy "már úgy is mindegy erre a napra" és csak túlevés lett,ami átment kényszerevésbe,és így sikerült 57 kilóról néhány hónap alatt 60-ra felmenni.Leginkább attól félek,hogy így csak mégtöbb lesz és akkor lassan nem csak testzsírszázalék szerint,hanem BMI szerint is túlsúlyos leszek,de nem tudom mit csináljak.
2015. ápr. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Egyél húst,zöldségeket,túrót,tojást,ilyesmiket.

A számlálásba belefárad az ember.

Kerüld a lisztes,cukros dolgokat és igyál napi 3 liter vizet.És sportolj!

2015. ápr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
33%

sok mozgás


kenyér helyett barnarizs


gyümölcs gyanánt grapefruit és ananász


zöldségek, és kevés hús

2015. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Ha ugyan ezt kérdezné tőled egy szexuális erőszaktevő, mit mondanál neki? Hogyan küzdje le a kényszerét egy férfi, ha már ebben a hónapban úgyis volt 1 áldozata, már úgyis mindegy, jöhetsz te is... ?


Esetleg szabad döntéshozatal van, azt csinálsz amit szeretnél, amit döntesz?

2015. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha "valódi kényszerevő" vagy, fordulj pszichológushoz.

De szerintem nem vagy az, csak próbálod a könnyebbik végét kipróbálni a diétának. Ez a stílus hogy "már úgy is mindegy erre a napra" , amint látod nem vált be.

Válts stílust. Egyrészt minden nap számít! Másrészt önként és dalolva kell lemondani az édességekről. Úgy, hogy állandóan azután vágyakozol ezerrel, amit nem ehetsz, ez bizony felőröl. Nézz utána, hogy az általad kevelt ételeket és ízeket hogyan lehet fele annyi kalóriából létrehozni.

És mozogj sokat!

De a lényeg - a túlsúly abból lesz amit megeszel - és már nem kellett volna...

2015. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nassolj halat,tojást, húst és zöldségeket!!!


Kerüld a lisztes, cukros dolgokat!!!!

Első 2 hétbe ne egyél tejtermékeket se, utána igen!

Első 2 hétbe gyümölcsöt se, utána módjával!!!


Én semmivel se tudtam fogyni, ezzel 59-ről 55 kilóra fogytam 3 hét alatt

🥳🥳

2022. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először a kényszerevésről kellene leszokni. Ez a "már úgy is mindegy erre a napra" stílus elfelejtendő. Aki fogyni szeretne, az ne dömping jelleggel csinálja. Hízni nem a karácsony és újév közötti nagy zabálásoktól lehet igazán, hisz az csak néhány nap. Hanem az újévtől karácsonyig tartó 360 napban, ha ilyen a hozzáállása. Lehet, hogy megy segítség nélkül is, csak el kell hinni, hogy minden "bűnözés" testsúlyfelesleget okoz. És nem csak erre a napra kell koncentrálni, hanem végig ott kell lenni. Holnap nem új napot kezdek tiszta lappal, hanem a mai túlevésem zsírfeleslegét is cipelem. Nem eszem túl magam. Hát bolond vagyok én? Hisz ebből zsír lesz....
2022. ápr. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!