Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ilyen alakom van (kep),...

Ha ilyen alakom van (kep), eleg lenne csak a kalóriát számolni, vagy hétvégenként 1-1 orat aerobicozni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mert a lábamon felül idegesit az a háj...

Egy napi étrendem: 2 fehér kenyeres szendvics, benne piros Pick diák csemege paprikás szalámival , (10 szelet), paprika, sajt,tojás, uborka.

Délutan, suliból mikor haza erek, ami éppen van. Ez altalaban vagy pörkölt amit szinten egy karéj kenyérrel es tésztával eszek, vagy grizes tészta, rantott hús,sult hús, krumpli leves,húsleves,rizses hús,töltött kaposzta, húsos kaposzta,makaroni. Minden nap minimum egy joghurt vagy tejszelet, ha van sütemény vagy palacsinta abból is szoktam enni kb 2-3-at. Hetvegen muzli tejjel ami ugye szinten cukros...


Szóval en is erzem , hogy egészségtelen vagyok, es hogy sokszor túlléptem a kaloriakeretemet. Mit kene tennem ha nem tehetem meg a csirkemell es túró kombinációt? Inni mindig szorpot,kólát iszok.



2015. ápr. 3. 20:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
158 cm es 45 kg
2015. ápr. 3. 20:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedj magadra 10 kg izmot és normálisan fogsz kinézni. A kólát meg hanyagolni kellene.
2015. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az alakoddal. Csinos vagy. :) Esetleg egy kis torna, kész.
2015. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most nagyon kívánatosan nézel ki. Egyelőre.


De a mostani étrendeddel a jövőben még nagyon megbetegedhetsz, ez kinézetre is kihathat.


Idővel a normális edzést is hiányolni fogja a tested.

2015. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell a csirkemell és a túró kombináció. De:

tejszelet, sütemény, kóla, szörp, cukros müzli felesleges. Ebből már itt tudsz venni natúr zabpelyhet-sokkal olcsóbb és egészségesebb is. Tejszelet helyett egyél egy almát, gyümölcsöt nem is eszel...

A szendvicsnél jobb lenne teljes kiőrlés kenyér vagy kifli, szalámi helyett pedig sonka.

Pörkölthöz sem kenyér, sem tészta nem kellene, edd savanyúsággal vagy salátával.

2015. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Pörköltöt salátával esziken tabzs tabzs kecifei..
2015. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a segítséget, elso, azt hogy érted hogy normálisan? Erősítő edzések es helyesebb táplálkozás? Ennyi eleg? :)
2015. ápr. 4. 07:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért, pörköltet mivel kellene enni? Rizzsel-tésztával?


A saláta az zöldség (a saláta saláta is, és a zöldségekből összekevert saláta is).


Egyik fő táplálék. Én a csülökpörit savanyúsággal eszem, de az is zöldség, nyilván :D

2015. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen háj? Piszkafa lábat szeretnél? Hát gyönyörűen fogsz kinézni...
2015. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
így is piszkafa lába van - betegesen soványnak néz ki
2015. ápr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!