Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 10 perc gyors és hosszú...

Este 10 perc gyors és hosszú távú futás ér valamit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen csinálod igen. Ha havonta 2x akkor nem.
2010. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze úgy gondoltam hogy mindennap
2010. febr. 18. 19:17
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem is ér,bár gyorsnak nem kell lenni:) csak szépen kényelmesen,az jobb szerintem egészség szempontjából.
2010. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát elég magas vagyok szval elég gyorsan teszem a távokat kevés idő alatt :D
2010. febr. 18. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
A gyors futás nagyon hatékony! Fitt leszel. A lassú pepecselés csak az aerob (állóképességi) rendszert fejleszti, mellesleg egészséges, fejleszti a hajszálérhálózatot és csökkenti a nyugalmi pulzust. A gyors futás ugyanezt tudja, csak még sok mást is fejleszt :)
2010. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a futási okom hogy feszesebb legyek a súlyom oké nincs vele bajom csak szeretném ha kifeszesedne a bőröm ami végül is gondolom súlyfelesleg lemenésével is jár azt halottam ez hatékony és véleményem szerint is
2010. febr. 18. 19:47
 7/12 anonim ***** válasza:
A feszesség úgy alakul ki, hogy csökken a zsírréteg és nőnek az izmok. Így van min feszülni a bőrnek. A hidratáltság is fontos a bőr simaságában, igyál eleget.
2010. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Krisz85 ***** válasza:

Mint maratonfutó elárulom hogy a magasságodnak köze nincs a futósebességedhez, a világcsúcstartó is alacsonynak számít a maratonfutók között.

10 perc alatt nem fogsz tudni hosszú távú futást csinálni, tehát már a kérdésfeltevés is rossz. 10 perc alatt még a profik is 3,2-3,6 km-t ha futnak, ami nem hosszú táv. Vagy ha külön gondoltad, akkor pedig a hosszú táv sem vezet önmagában eredményre.

hogy érted, hogy ér valamit? mire gondolsz? fogyás? állóképesség javítás? futósebesség javítás?


Amúgy még regenerálódás javításához is kevés ez az időmennyiség.

2010. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem minden sport er "valamit" a szervezetednek, csak nem mindegy mennyit. 10 perc keves, es nem a tav fontos, hanem az idotartam. Inkabb kocogj, 20 30 percet, bar attol is fugg mit akarsz elerni. fogyni vagy csak fittnek maradni
2010. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10 perc az semmi. Max. átmozgatod magad vele. Igaza van az előzőnek, inkább kocogj, vagy gyorsgyalogolj 20-30 percet, aztán ha bírod emelheted 40-50 percre.
2010. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!