Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt 5 kilót lefogyhato...

Szöszi1994 kérdése:

2 hét alatt 5 kilót lefogyhatok így?

Figyelt kérdés

Amit tudnod kell:



? a napi kalóriabevételed nem haladhatja meg a 700 kalóriát!


? egy nap legalább 2 vagy 2,5 liter szénsavmentes ásványvizet meg kell innod!


? a fogyókúra alatt kerünöd kell a sima kenyeret!


? 6 óra után nem szabad enned!


? a fogyókúra közben elengedhetetlen a rendszeres mozgás!


Ha ezeket betartom akkor tartósan lefogyhatok??

16/L

Amúgy 173cm és 62 kg vagyok.


2010. febr. 18. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

igen , ha a 700 kicseréled 1600-ra, ( ami nem pilota psikotábol, meg tejberizsből áll, hanem mindőségi egészséges kajákbol) ÉS az utolsó feltétel:

Most aztonnal odaálsz a tükör elé, végignézel magadon, és nevetsz egy nagyon jó izüen: miközben ezt mondod:

"Mikor találhattam már ki ezt a hülyeséget, 16 évesen hogy le akarokk fogyni, az iylen vékoyn testemből"

2010. febr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Én is ennyi vagyok, mint Te és én is fogyni akarok! Jók vagyunk! :D Hány cm felül a combod meg a fenekednél? Kíváncsiságból kérdezem, ha egy magasságúak és egy súlyúak vagyunk...


Amúgy szerintem emellett a futás használna meg a biciklizés. Én is nyomom ezeket:S


19/L

2010. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne így fogyj, inkább fehérje diétázz, nézz utána, ha formás is akarsz lenni...
2010. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyen magassághoz nem kell fogynod. Pláne nem 5 kilót és 2 hét alatt.

2. Lehet, hogy 700 kalóriával sikerül, de ha utána megint normálisan kajálsz, a dupláját hízod vissza. Jojóeffektus, nézz utána.

2010. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Normális fogyival nem lehet két hét alatt 5 kg-ot fogyni. Nem normálissal lehet, de a duplája jön vissza, tehát nem lesz tartós. Te pedig azt szeretnél. A 6óra után nem enni, meg hülyeség. A lényeg, hogy lefekvés előtt ne egyél kb. 2-3 órával. De ha éjfélkor fekszel, akkor kell is enni valami könnyűt 7-8 fele. Ilyen sokáig nem szabad üresen hagyni a gyomrot. A 700 kalória kevés. Ezt úgy sem tudod örökké tartani, ha meg többet fogsz enni, akkor hízni is fogsz.
2010. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a combom hogyha megmérem akkor 44cm

és a fenekem az pedig 93cm....

:'(:'(

2010. febr. 19. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem sincs szükséged kifejezetten FOGYÁSRA!!!Szerintem ennyi "hús" kell, hogy legyen rajtad! Csak formáld testmozgással! 2 hét alatt az is látszani fog! Csak ütemezd be az életedbe! napi szinten!!!
2010. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!