Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 20 kilót...

Hogyan adjak le 20 kilót (lehetőleg minél hamarabb)? 12L

Figyelt kérdés

Nos, a helyzet az, hogy 154 cm magas, és 50 kg vagyok, azaz nagyon kövér. Az osztálytársaim mind 30 kg körül vannak, és az egyik múltkor azt mesélte, hogy még a 18 éves nővére sincs 50 kg.

Gyűlölöm a testemet, akárhányszor tükörbe nézek, egy dagadt disznó kacsint vissza rám. Amikor elárultam, hány kiló vagyok, mindenki agyonszekált, dagadtnak hívott.

Hogyan szabadulhatnék meg a súlyomtól lehetőleg úgy 2 hónap alatt? Ha kell, nem eszek semmit, már tényleg nagyon undorodom magamtól.



2015. ápr. 6. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, vagy kamuzol, vagy hülye vagy. Erről ennyit.
2015. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát, nem hiszem, hogy ez segít abban, hogy megszabaduljak a hájamtól, de azért kösz.
2015. ápr. 6. 08:48
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem aranyos, ha egy disznó rád kacsint.
2015. ápr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzunk valamit: ha egy 12 éves gyerek 30 kilós, az vagy szimplán alulfejlett (feltehetően szellemileg biztosan azok, ha dagadtnak neveznek), még közelében nincs a serdülésnek, vagy súlyosan alultáplált. 154 cm-hez 50 kiló teljesen normális. Ha valaki 18 évesen nincs 50 kg, annak sok oka lehet, de számít a magasság.

Ha Te 50 kilós setpointtal 20 kilót leadsz, akkor már gyűjthet is a család a koporsóra. Vagy inkább a hamvasztás vonzóbb?

2015. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%

50 kg nem tűnik soknak.


Persze magassághoz képest, ha egy 12 éves lány izomtömegén elgondolkodunk.. biztos van fölösleges zsír, csak nem 20 kiló.



Nem kellene gabonákat enni, elég lenne zöldségeket és húst, zsírt. Így normális lenne a testtömeg + több esszenciális tápanyag lenne a fejlődő szervezetnek.


Mennyit edzel leány? heti 3-4-5 nap lehetne sportolni, küzdősport szinten nem ilyen tinglitangli futkosás meg fitnesz :)

2015. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A tesiórákat leszámítva egyáltalán nem. Nincs túl sok akaraterőm, és könnyen feladom a sportokat... Tesink viszont minden nap van.
2015. ápr. 6. 09:13
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

A tesióra az lópikula.


Na várj, akkor jól értem, hogy te eredményeket szeretnél anélkül, hogy beleadnál energiát az edzésbe?


Akkor az étrend sem fog menni, befektetés nélkül nincs megtérülés, ha kövér embereket látsz (tényleg kövéreket, felnőttekre gondolok) akkor ők azok, akik nem fektettek energiát a testi egészségükbe. Így is lehet, nincs ezzel semmi baj, de ne legyenek illúzióid, hogy erőlködés nélkül valami kedvező eredményed lesz (jó test, egészség .. vagy bármi)

2015. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Azért nem járok sportra, mert itt vidéken nincs rá lehetőség. Lábtoll, foci, és kézilabda - ez a három sport lehetséges nálunk.

Ahhoz, hogy járni tudjak ezek közül valamelyikre, le kéne mondanom a a grafikaszakkörről (ami enyhén szólva az életem), mert nálunk mindenki csak egy szakkörre járhat.

Ha kell, jövőre (idén már nem lehet) átiratkozok, csak nem tudom, melyik lenne a leghasznosabb. Szerintetek?

2015. ápr. 6. 09:41
 9/18 anonim ***** válasza:
Te pontosan az ideális testsúlyodnál vagy! Ha ettől kevesebb lennél, olyan lennél, mint egy anorexiás, aki csak csont és bőr. Ne hallgass a buta osztálytársaidra! Ők is csontok és bőrök? úgy látod? Ugye nem! Akkor csak kamuznak, és téged cikiznek, rosszindulatúak veled, ne hallgass rájuk! Mondd azt, hogy a srácok téged így szeretnek, nem szeretik a zörgőcsontúakat.
2015. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

44 kiló alá semmiképpen ne menj le, hidd el, már akkor is modell alkatod lesz. De őszintén szólva nem diétáznék a helyedben, mert nagyon fiatal vagy, szükséged van arra, hogy fejlődhess. Ha most megvonnál magadtól minden tápanyagot, lehet, hogy megállnál a növekedésben, ízületi fájdalmaid lennének, olyan gondjaid, amivel felnőttként küzdeni fogsz.


Az hülyeség, hogy az osztálytársaid 30 kilósak, már nem élnének, ne túlozz. Nem viccelek, ha egy 12 éves 30 kiló, az vagy halott, vagy agyilag sérült. Bár ha lekövéreznek téged, mert normálisan nézel ki, akkor biztos azok.


Az egészséges fogyás maximálisan heti 1 kiló, szóval 2 hónap alatt 8... De tényleg, komolyan mondom: ne tedd. Nagyon megbánnád később.


A legtöbb, amit tegyél az az, hogy ne egyél fehér lisztes és cukros dolgokat, de ugyanúgy egyél zsírt, húsokat, krumplit, rizst... Csak a gyors felszívódású dolgokat kerüld, mert értelmetlenek.

2015. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!