Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hete fogyózok, de 3 hete...

7 hete fogyózok, de 3 hete teljese megált a fogyás, Mitől, és mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és 3 hete ugyanannyi a súlyom, pedig uyganugy tartom a diétámat, és mozgok. Mégis pont ugyanannyi vagyok. Miért van ez? És mit tegyek?
2010. febr. 19. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
gőzöm sincs, hogy mitől lehet, de hogy mit tegyél? folytasd!! Nekem 2,5 hónap után megállt a dolog, de folytatom az edzést, és nem a kilókat számolom, hanem a centiket, meg h hmm most jobban bírtam. Lehet nehezíteni is. Hajrá és kitartás! :) 16/L
2010. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, és amikor megált a fogyás mennyi időre ált meg? És ujra folytatodott utána? amugy énis 16 L :)
2010. febr. 19. 15:39
 3/8 anonim válasza:

azért állt meg a fogyás, mert eddig a felesleges víz ment ki a szervezetedből, a zsírégetésnek viszont idő kell de akkor beindul, eddz rá keményen napi 30perc- 1 óra izzadás, sok folyadék, 1-2 hét és beindul a zsírégetés de ne állj meg, és ne add fel =)

Remélem tudtam segíteni =)

2010. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, még nem indult be mert most van velem ez a szitu, de elkerülöm a mérleget és edzek tovább :)
2010. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is megállt egyszer de aztán csak folytattam még keményebben és akkor tovább ment le, és most megint megállt csak mostmár az a baj h nem nagyon tudom hova csökkenteni a dolgot mer már így is csak napi 200kcalt eszem....:S Utánaolvastam és általában a magyarázat az anyagcsere-lelassulás, mivel a szervezet hozzászokik ahoz, hogy kevesebb kaját kap, így mindet inkább megpróbálja benn tartani és nem ereszti hiszen azt hiszi h jön az "ínséges időszak", mivel évezredeken keresztül volt ilyen az emberek életében. Szóval, átáll raktározásra, alkalmazkodik a fogyókúrához... Még kevesebb kajamennyiséggel vagy főleg több mozgással lehet segíteni rajta, meg persze vannak a híres fogyitabletták (de ezeket nem ajánlanám mert egy csomó tök veszélyes, főleg a szívet teszik tönkre....)
2010. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mi történne ha ma jól bezabálnák, de hétfőtöl ujra teljes mellbedoobásal diétáznék?
2010. febr. 20. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megállt 2 hétre másfél hónap után,de "rákapcsoltam" és újra beindult. Több mozgás,még szigorúbb diéta.
2010. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség,hogy eddig csak víz ment le...nem csak víz ment le, az az első pár napban történik. Lelassulhatott az anyagcseréd, esetleg (tedd szivedre a kezed) többet ettél vagy nem vagy olyan szigorú önmagadhoz. Semmiképp ne hagyd abba, próbálj változtatni az étrendeden.Szénhidrát délelőtt, fehérje délután és este. Más hirtelen nem jut eszembe :)
2010. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!