Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A baratnomnek szova tettem...

A baratnomnek szova tettem milenne ha kicsit lefogyna. Erre o senki miatt nem fogok lefogyni nemerdekel. Pedig felszedett jo par kilot es eleg dagadt es oszinten igy nem tetszik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 00:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Őszinte voltál vele, ennél többet nem tehetsz. Ha ő maga miatt és miattad sem akar lefogyni akkor így marad. Neked kell eldönteni hogy vele akarsz-e maradni vagy keresel mást, utóbbival sincs semmi baj.
2015. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
20%
hagyd el ne rabold az idejét és mikor elhagyod mondd meg neki, hogy azért mert szerinted dagadt, jobb neki nélküled, ha igazán szeretnéd így is tetszene!
2015. ápr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

# 2


Emberek vagyunk és egy párkapcsolat nem működik ha fizikailag nem vonzódnak egymáshoz a felek. Hülye duma ez a "ha igazán szeretnéd akkor kövéren is kéne". Szerintem meg ha a lány igazán szeretné akkor igyekezne hogy tetsszen neki. Nem minden a külső, de nagyon fontos része egy kapcsolatnak.

2015. ápr. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Pedig nem olyan hülyeség ez.. barátom pont hogy a duci csajokat szereti, én vékony vagyok, mégis velem van, szeret :)
2015. ápr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Először is: mitől hízott meg? Betegség, gyógyszeres kezelés vagy szimplán csak nem érdekli a kinézete? Ha az első kettő, akkor érthető, de ha az utóbbi, akkor jobb ezt abbahagyni. Ha valaki gyógyszeres kezelés miatt szed fel látványos túlsúlyt (velem már volt ilyen), akkor nem szép emiatt eldobni, nem tehet róla. Viszont ha tényleg csak nem érdekli az egész, akkor jobb ezt itt befejezni, az elég indok szakításhoz, hogy elhanyagolja magát és nem kér senki tanácsából, még a párjától se. Vagy nem vagy neki fontos, azért nem érdekli. Mondom ezt lányként.
2015. ápr. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha mar nem tetszik, hagyd ott. Nem a feleseged, aki 20 ev hazassag utan, 50 evesen, a kora miatt kezd el dagadni.


Ritka igenytelennek tartom azokat akik meghiznak, raadasul nagy arccal magyarazzak hogy ok aztan senki kedveert nem fognak lefogyni.


Keress mas baratnot, annyit csaj van mint egen a csillag.

2015. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez ugye megvan mindenkinek?


LifeT!lt

Az emberek gyengék, mert egy idő után beleszarnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás szar. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz. Úgy érzik elhanyagolhatják magukat. Hát tévedés kedveseim, ezek ágyazzák meg a fasza kis megcsalásokat meg szakításokat nem mellesleg a szexuális élet csökkenését. Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között hogy hol rontottam el...

2015. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Kezdhettek valamit együtt sportolni, kirándulni, biciklizni, esetleg futni ha szerettek. Fontosnak tartom, hogy te is légy vele, hisz akkor látja, hogy nem elvárasaid vannak, hanem komolyan gondolod és te is csinálod. Én a barátommal vagyok így, állandóan egészségtelenül eszik, ha én elmegyek futni, akkor bevágja a hisztit, hogy lehetnénk együtt is stb, szóval lehet, hogy hosszabb távon sem neked, sem nekem nem fog működni a dolog:(
2015. ápr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Èrdekes.felfogású barátnőd van...én tuti megpróbálnék lefogyni ha már a párom kér rá akkor már nagy a baj. Most én is meghíztam egy kicsit, próbálok is tenni ellene, bár az én párom azt mondogatja hogy nem kell fogynom, de úgy érzem rányomja a hangulatot a szexuális életemre az hogy feszengve érzem magam meztelenül. Pedig nálam egyáltalán nem látványos, mégis zavar. Ha viszont ő így érzi jól magát, akkor nem te vagy a megfelelő partner számára.
2015. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

# 4


Veled van mert vonzónak tart a barátod. A kérdező azt írja hogy már nem tetszik neki a lány. Így hogy maradjon együtt valakivel? Lehet hogy a barátod általában a ducibb lányokat szereti de nem hiszem hogy ez azt jelentené hogy nem tetszel neki.

2015. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!