Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell bántani a körte...

Miért kell bántani a körte alkatúakat?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla,hogy körte alkatom van,mikor 45 kg voltam,akkor is kaptam a beszólásokat a popómra,pedig felül iszonyat sovány voltam alig ettem.A popóm bizony igen átlagos méretű maradt.Most már sportolok,de fokhagyma gerezd sosem lesz.Akkor most mindig el kell rejtenem nehogy beszóljanak a kedves emberek.Ja,és amúgy nem tehet senki róla,hogy kinek milyen alkata van.Érdekes külföldön nem kényszerítik rá az embereket önsanyargató diétára,mint itt.Mert itt fogyókúrára kényszerítenek embereket hogy tönkretegye magát.S mások miatt kórházba kerüljön vagy meghaljon.SEnki nem tehet róla,hogy milyen alkata van.

2015. ápr. 9. 08:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
DE itt öltözzek lepelbe 45 kilósan is,nehogy megzsóljanak.Szánalmasak az emberek.Merthogy itt mindenki tökély.
2015. ápr. 9. 08:53
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Leány, menj el boxolni és akkor egészségesebb elképzelésed lesz arról milyen az ha bántják az embert.


Ez túlzás, de legalább a túlérzékenységed csökkentheted kicsit :)

(kényszerítenek? gondolkodj már el mit írsz, a szomszéd országban háború van, ott van kényszer, itt jó dolgodban már nem tudod min problémázz Kiscsillag?)

2015. ápr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Senki sem kényszerít semmire, te hülyeséged, ha koplalni kezdesz. Külföldön is sokan diétáznak, fogyóznak, koplalnak, sokkal jobban, mint nálunk; a magyar modellek jóval egészségesebb alkatúak, mint pl. a franciák.
2015. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

"Mert itt fogyókúrára kényszerítenek embereket hogy tönkretegye magát."


Megis ki a tokom kenyszerit teged barmire is?


A sajat frusztraciod kenyszerit teged, nem mas.

2015. ápr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Figyeljétek a szofisztikált nyomást, ahogyan a gyakorikérdéses felhasználók halálos fogyókúrába kergetik szegény tinilányt!


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__67..

2015. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
10%

Egyébként ez valami új rendszertani csoport?


Körte alkatúak?

[link]

2015. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tudod vannak,alma ,körte homokóra alkatúak.:/
2015. ápr. 9. 09:37
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nagyon sokan gerjednek a formás popsidra, nem kéne minden fiút lekoppintani.


Mi a probléma?

2015. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Állitsd már le magadat kèrdező!!!!!A fiuk halnak meg a nagy s.eggèrt te meg itt nyavajogsz...ugy nyafogsz mint egy 5 èves...aki veszol neked szolj vissza aszt kèsz...!!
2015. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Eskü nem egy országban élünk. Nekem volt már 90 kilós is a seggem, azt' mégse szólt be senki. Ezt az elrejtés dolgot sem értem, hát az utcán igenis takard el, vagy te így csupasz fenékkel mész ki a házból?
2015. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!