Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13éves vagyok,58 kg. Hogyan...

13éves vagyok,58 kg. Hogyan kéne fogynom? 13/L

Figyelt kérdés

159 cm magas vagyok és... 58 kg

De 4 eves korom óta edzek gyūrūn

És teniszezem.. Rendszeresen biciklizem, és minden este 100 felülést csinàlok. De van tajtam egy kis "babahàj" . Segítsetek lécci ! :)



2015. ápr. 12. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha leteszed a gabonákat, cukrozott édességeket és a tejtermékeket, akkor nem lesz súlyproblémád sem most, sem később.


Ennek hosszú távon azért elég komoly pozitív egészségügyi jelentősége is van, most a súlykontrollon túl.

2015. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fejlődő szervezetet könnyű hazavágni a fogyókúrával, de ma már 10 évesen is fogyóznak a lányok szóval ez lett a trend. Később aztán majd ne panaszkodj, ha fejlődési rendellenességeid lettek.
2015. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De az elhízáshoz, cukorbetegséghez, krónikus betegségekhez vezető nyugati étrenddel is könnyű tönkretenni egy gyermek szervezetét.


Veszélyes az élet, mi? :D

2015. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, a szar kaják is ugyanolyan rosszak. De egy kislánynak nem kell még fogyóznia, ezt ugyanazok az idióta nyugati trendek erőltetik csak.
2015. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lakatos A'braha'm válasza:
Napi 4-5x tiszta magas fehérje tartalmú étkezés kevés chval
2015. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!