Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet nasizni ami nem hízlal?

Mit lehet nasizni ami nem hízlal?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig esténként jön rám,hogy ehetnékem,nasizhatnékom van.Mit tudnátok ajánlani,ami nem hízlal de jól el lehet rágcsálódni rajta?Gyümölcs jutott az eszembe,de annak is ott van a cukortartalmma,olajos magvakban is gondolkoztam,de abból is csak pár szem nem hízlal.Viszont ha tévedek szóljatok.
2010. febr. 20. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
10%
Önuralom ismerős kifejezés? A büdös életben nem fogsz normálisan kinézni, ha mindig azt keresed,mit zabálhatsz büntetlenül..
2010. febr. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak paraszt megjegyzéseket tudsz tenni normális hozzájárulás helyett, legközelebb inkább kussolj. Teljesen rendben van a kérdés, nemt'om miért kell leugatni.
2010. febr. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha mindíg nasizhatnékod van akkor viszont mellőzd a főétkezéseket és inkább nassolj egész nap.


Vagy válaszd a főétkezéseket és ne nassolj.



Vagy egyik, vagy másik, de sosem mind a kettő.


Így egyáltalán nem kell azt nézned mit eszel,

csak azt hogy mikor és mennyit!!!

2010. febr. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Előző vok a hangsúly mindig a mennyiségen van!
2010. febr. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan gáz,ha gyümölcsöt nasizol...nincs azért olyan sok kalória benne,mint ha chips-el,vagy egyéb más dologgal tennéd ezt meg!!Sajnos én is elég nasis vagyok,de és én nem is tudok lemondani a szar,és egészségtelen chips-ekről!!De valóban,én is azt csinálom,amit az egyik hozzászóló írt..amikor nasis napom van,lemondok az egyéb kajákról...ma pl.ettem egy pár halrudacskát rizzsel és salival....de ezen kívül semmit..kivéve chipset,mert megkívántam..de akkor nem ettem semmi mást,ezzel kompenzálva,hogy ma bűnöztem!Tudom,elég nehéz ezt így megállni,de valamiért valamit,ugye!
2010. febr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyen bio kölest, meg ilyen csokis szerü dolgokat is bio boltokba, vagy szárított alma szirmot. Nem tudom mennyire finomak, csak gondoltam kipróbálható.
2010. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Én megiszok 3dl light kólát amikor nassolni támad kedvem. Édes, úgyhogy utána jó pár óráig nem kívánok semmi nasit. Tudom, hogy a kóla nem egészséges, de még mindig jobb, mint ha csokit tömnék magamba.

2010. febr. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

sportolás mellett megengedheted hogy nassolj(elvileg)...aztán sok minden közrejátszik abban,hogy mennyire hízik el/meg valaki....

ha semmit nem sportolsz,akkor nagyon könnyű túlsúlyossá válni :-((((Akkor nem igazán engedheted meg a tortákat,csokikat,KIVÉVE ha természetesen olyan az alkatod,hogy mindegy mit és mennyit,mikor.Akkor persze azt eszel amit csak és amennyit akarsz(hozzáteszem,az nem biztos hogy attól még egészséges dolog)...

2010. febr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Norbi Update 1 Ananászchips! :)
2010. febr. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt nyugodtan ehetsz, azt amúgy is kell, nem kilószámra ennéd a banánt. Ne light colát, egyrészt az édesítőszer mesterséges vegyszer, másrészt az is megemeli az inzulint és csak még éhesebb leszel, harmadrészt a foszforsav, árt a fogaknak, csontoknak.
2010. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!