Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt lehet formásítani a combot, feneket, karokat?

Figyelt kérdés
Most végeztem négy hónapos diétámmal, 10 kilótól szabadultam meg, így most 52 kg vagyok. Tovább nen szeretnék fogyni, ellenben a formásítás igencsak rámfér. Rubint Rékára szeretnék mozogni, és gondoltam heti 4X40 percet rászánok. Szerintetek mennyi idő kell, amíg feszesebb lesz a fenekem, combom? Tapasztalatokat várok!
2010. febr. 20. 14:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Ezt elég nehéz megmondani, ez is egyénfüggő, de min. 2-3 hónap biztos kell hozzá.
2010. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Esetleg megkérdezhetem, hogy milyen diétával sikerült fogynod?
2010. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok!

Saját magam állítottam össze a diétát, innen-onnan olvasott és általam jónak ítélt dolgokból. A lényeg az volt, hogy napi legalább négyszer egyek, és szénhidrátot csak délelőtt. Reggeli: két kifli kaukázusi kefírrel, Ebéd: egy-két alma vagy körte, 4 és 5 óra között, wokban párolt zöldség csirkemellel mindig máshogy fűszerezve, Vacsora: natúr v. gyümölcsjoghurt. Az ebéd azért csak alma, mert a munkám miatt nem tudok normálisan enni. Ezt nem is bánom, mert így délután eszem meg a főkaját, és így nem kopog este a szemem az éhségtől, és nem csábulok el. Ehhez hozzájött még heti két fallabda. És, hogy pszichésen se omoljak össze, és ne adjam fel az egészet, szombatonként bűnözést engedtem meg magamnak pizza vagy más finomság formájában. Het kétszer próbálok mindig halat is enni. Szóval így ment le a 10 kg. És nem is volt nehéz... :)

2010. febr. 20. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon tetszik a diétád, ügyes vagy!!! Én úgy tudom, hogy kb. 3 hónap mire rendeszeres edzéssel az alapizomzat elkezd formálódni.
2010. febr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem rubint réka napi 20perces popsi tornája már egy hónap után látszott most 4 hónapja csinálom heti 4x, és már 'híresen szép' a fenekem, pedig löttyedt és lapos volt a tornázgatás előttt:D néha váltsad az addö nmagad 2 második 20percére a tornát, kell a változatosság, én karra súlyzózni szoktam réka edzés kártyái alapján meg fekvőzni de nem sokat már szép formás, ezt 3hónap alatt értem el, a combom az kövér még nem igen tudtam vele mit kezdeni:S:) sok sikert!
2010. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást. Én is nagyjából 4 hónappal számoltam. Persze ez függ a kitartástól is, de elég elszánt vagyok... :)
2010. febr. 23. 20:45
 7/7 anonim válasza:

Úristen miért kínoztad ilyen étrenddel magad!??Nekem egy ismerősöm 2 hónap alatt 10 kg-t fogyott,és ugyanúgy ehette kedvenc kajáit!

Na de mind egy!


A kérdésre térve:Sportolj sokat és akkor hamarabb lesz eredmény mint gondolnád!

2010. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!