Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le? Irjatok...

Ki hogyan fogyott le? Irjatok nekem sikersztorikat!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén télen 5 kg plussz szaladt fel rám aminek oka egy párkapcsolati probléma volt. Nem vagyok kövér.. 170 cm vagyok és 72 kg kb. Viszont nem tetszem magamnak.. enni nem sokat eszek (már). 5 kg-t minimum fogyni szeretnék. Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

2015. ápr. 16. 16:33
 1/6 anonim válasza:
Tavaly év elején kezdtem el edzőterembe járni és az étkezésemet is megváltoztattam, de semmi radikális dolog nem volt, csak kevesebb szénhidrátot ettem, plusz kisebbre vettem az adagokat. Néha belefért egy kis bűnözés is. 15 kilóval vagyok most könnyebb, mint mikor kezdtem. 172cm/65kg. Még ha sikerül, szeretnék egy 3 kg-t fogyni.
2015. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly télen kezdtem el a fogyókúrát, étrendemen változtattam és elkezdtem mozogni is. Régen rengeteg fehér pékárút ettem és chipset, popcornt miközben csak ültem egész nap, ezeket teljesen kiiktattam az étrendemből. Szerencsémre édesszájú nem vagyok. Beregisztráltam kalóriabázisra, beállítottam a célom és a napi keretet (1200kcl) , minden nap írtam mennyit eszek, mennyit mozgok. Sok húst ettem főleg zöldségkkel esetleg kevés krumplival vagy rizzsel. Mozgást otthon megoldottam, youtubon csináltam Rubint Réka és Péntek Enikő edzéseit. Fél órát kb egy nap. Utóbbi egy évben nem fogyókúráztam folyamatosan, de vissza sosem híztam semmit azalatt az idő alatt, amikor leálltam. Februártól májusig lefogytam 80-ról 73 kg-ra , az ősszel 70re és most kezdtem el kb 2 hónapja újra figyelni az életmódomra, jelenleg 65 kg vagyok, és sokkal jobban érzem magam, de még egy 3-tól szeretnék megválni. 20/l
2015. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Delelott eszek szenhidratot: lassan felszivodot pl teljes kirolesu kenyer, zab, ilyesmik, plusz gyumolcsot vagy natur joghurtot esetleg kefirt altalaban. Ebedre neha eszek barnarizst, de leginkabb zoldsegek minden formaban, husok , szenhidratszegeny kajak . Vacsorara szinten, valamikor omlettet csinalok vagy fott tojast, esetleg vmilyen salatat vagy grillezett zoldsegeket eszek, neha este is hust. Lenyeg: vacsora legyen alacsony szenhidrattartalmu, figyelj az adagokra, setalj ahova tudsz, a mozgas minden teren jot tesz, a legjobb ha sportolsz is:)
2015. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

170 centihez voltam 85-90 kiló.

Most ugyanezen magassághoz 65 kiló környékén mozgok.

Rendbe tették a pajzsmirigyemet :) Ezen kívül csak a szokásos heti 2x2 óra "zsírégető" órának nevezett cuccon voltam/vagyok, suliba és munkába görkorival járok (kb napi 90 perc). Étkezésemen nem változtattam.

2015. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Matyko78 válasza:
100%

Én 2013 első fél évében kezdtem el a tornámat, mivel olyan kövér voltam, hogy szinte menni nem tudtam, nem bírt el a gerincem, sem a lábaim. És el kellett gondolkodnom azon, ha most (143kg) vagyok akkor ha ez így megy tovább akkor pár éven belül tolókocsiba fogok kényszerülni. Tudtam magamról, hogy fanatikus vagyok, ha valamit a fejembe veszek akkor azt véghez viszem :) És 1,5 év alatt le fogytam (57 kg-t). Napi 2 órát sportoltam, soha egyetlen egy napot sem hagytam ki. Az elején szoba bicikliztem, meg mellette más gyakorlatokat. Majd amikor már elég erősnek éreztem a lábamat akkor napi 1100 lépcsőt mentem, mivel itt az otthonunkban van lépcső ez könnyen meg is oldottam :) Majd tavaly az év első felében odáig jutottam, hogy elkezdtem futni, az elején kisebb távokat 4 km-et több hónapon keresztül, majd amikor már elég erősnek éreztem magam akkor kezdtem emelni a távokat az év végére volt nem egyszer olyan, hogy 10 km-et futottam.. És tavaly le futottam 900km-ert 8 hónap alatt:) Jövő hónapban lesz, hogy 2 éve sportolok:) És mára olyan fanatikus lettem, hogy nem szeretném abbahagyni :) Soha nem szedtem semmiféle (táplálék kiegészítőt). Én csak magamban bíztam, vagyis a hitem vitt mindig előrébb, és amikor már komoly kiló lement akkor a siker ízétől szárnyra kaptam !

Ui: Én maximálisan mellőztem, a csokoládét mivel csoki függő voltam :) Volt, hogy napi szintem meg ettem 2kg csokit.. 2 éve semmilyen formában nem csúszott le a torkomon csokoládé :) Színes üdítők ki lőve. Meg a cukrot is ki lőttem :) Amúgy a pék árut én eszem ha kedvem van:)

2015. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó gratulálok :) én 65kiló voltam most 52 vagyok napi 1000 kalóriával fogytam le 3 hónap alatt
2015. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!