Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13/L vagyok ha 50-52 kg...

13/L vagyok ha 50-52 kg kozott ingadozom, akkor szerintetek van felesleg rajtam? És ha igen akkor mit lenne érdemes tennem?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 18:36
 1/4 anonim válasza:
nem az életkorod az elsődleges szempont, hanem a magasságod.
2015. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem merült fel benned magadtól, hogy a magasságtól és testalakttól is függ, mi számít túlsúlynak, akkor egy felesleges agyad van.
2015. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
van egy úgy nevezett BMi index neten megtalálod a kalkulátort és kiírja h melyik kategória vagy. ha te jól érzed magad a bőrödben és csak 1-5 kg felesleg van rajtad ne foglalkoz a társaid gúnyolódásával szólj vissza nekik! pl legalább az én bordáimon nem lehet Metallofonozni
2015. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

első vagyok


és 13 évesen szerintem ne kezdj vad fogyókúrákba (ha esetleg van rajtad felesleg), hanem inkább próbálj meg odafigyelni a helyes táplálkozásra, hogy egészséges, mégis laktató ételeket egyél. de NE kezdj fogyókúrába.

2015. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!