Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez működik? Mert jó lenne.

Ez működik? Mert jó lenne.

Figyelt kérdés

azt hallottam,hogy ha minden ételünkre teszünk fahéjat (mondjuk egy mokkáskanállal,hogy az ízbe ne zavarjon be), akkor nem hízunk el, mert meggátolja,hogy lerakódjon a zsír. ti már próbáltátok? működik?? köszi

(ja,és olyan válaszok kíméljenek, légyszi, hogy "szeretnéd, mi??", meg "röfi" és társai, mert vékony vagyok, csak tartani szeretném a súlyomat)


2010. febr. 21. 07:41
 1/3 Krisz85 ***** válasza:

azért jó sok vicceset lehet itt olvasni.....,


természetesen nem, a fahéj nem tartalmaz olyan anyagot, ami ezt gátolná, sőt egyetlen anyag sem tartalmaz ilyet, ami legális

2010. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fahéjnak kismértékü étvágycsökkentő hatása van! szerintem ne tedd rá az ételekre mert elég intenziv ize van! Én a teámba teszek néha vagy a kávémba étkezés előtt egy órával! Nem tudom hatásos e de a kávé még finom is tőle:):)
2010. febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ez müködne, gondold el mindenki fahájas oldalat enne. Persze bizonyos szintig lehet benne valami, de a leghatásosabb ha olyan ételt eszel aminek alapcsony a zsirtartalma vagy omega-3 zsirokat tartalmaz.
2010. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!