Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek túl vastag a...

Szerintetek túl vastag a lábam az ilyen hosszúságú szoknyához?

Figyelt kérdés

[link]

A lábam nem narancsbőrős,nem is azzal lenne a gond,viszont nem tartozom a sovány lányok közé,ez tény.

63 kg vagyok és 165 cm.

Szerintetek nyárra bevállalhatok egy ilyen szoknyát,vagy maradjak a hosszabb fazonoknál?


2015. ápr. 21. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag csak szemből nem látjuk. Pedig az lenne a lényeg.
2015. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyáron nyugodtan hordhatsz ilyesmit, szerintem sokkal előnyösebb mint a hosszabbak. Habár... nyárig simán le is fogyhatsz még annyit hogy normál vékonyságú lábaid legyenek.
2015. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Véleményem szerint, nem csúnya, de nem is előnyös. Ami a lányeges, h a bokád és a vádlid alsó része eléggé vastag. A combod szerintem rendben van. Talán aszoknyát hanyagolni kellene, vannak szexi rövödnadrágok is!
2015. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt van a szembe kép is.

Rendszeresen sportolok és odafigyelek a kajára is,de a lábamból nem megy le szinte semmi,pedig már 2 éve próbálkozom vele.

2015. ápr. 21. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy úgy állsz be, hogy semmit nem lehet belőle látni, takarja egyik a másikat.

Én is erős lábakat örököltem,ebből nem lehet fogyni, nem háj van rajta, izom. Cseppet sem szeretem mutogatni, nyáron maxiruhát/maxiszoknyát hordok. Ha neked így tetszik, vedd fel. Ne másokra alapozz.

2015. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem a hosszúsággal, inkább a fazonnal van a gond. valami kicsit bővebb szabású, rakott (jellegű) szoknya jobban állna, ez a szűkebb, egyenesebb fazon jobban kiemeli a lábaid. egy kicsit talán hosszabbat is kéne választanod, de szerintem inkább a szoknya formája a gond.
2015. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na állj be rendesen, vagy ha szégyenkezel miatta ne vedd fel. Sem oldalról, sem szemből nem látszik a lényeg, hogy a combodnak milyen formája van, ha egyenesen állsz a szoknyában. És nem mellesleg az sem mindegy, hogy hátulról (fenék fronton) hogy néz ki. Amúgy, ha jól érzed magad benne, vedd fel nyugodtan. A vádlid és a bokád tény, hogy vastag, de ha te azt mondod, hogy minden tőled telhetőt megteszel azért, hogy ez ne így legyen akkor ne foglalkozz vele és viseld azt, amiben jól érzed magad.


(Én ilyen rövid szoknyát amúgy nem vennék fel sem vékonyan, sem kövéren.)

2015. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!