Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha meg van a menszeszem...

Ha meg van a menszeszem normális, hogy állandóan ennék?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen mert tombolnak a hormonok én előtte egy hétig vagyok állandóan éhes és az édességért főleg.De amióta zabkását eszem minden reggel csitult a dolog./pici mézzel,gyümölcsökkel/
2010. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy nincs étvágyam olyankor, az első 2-3 napon annyira fáj a hasam, hogy rá se tudok nézni a kajára.
2010. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én meg akkor is ÁLLANDÓAN ennék amikor nincs meg :(

behozok vmi kaját a gép elé, fél óra múlva kiviszem és akkor újra keresek kaját megint hozom be és így tovább míg ki nem eszem az egész hűtőt :S

de szerencsére nem látszik meg rajtam

2010. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia :)

menzesz előtt egy héttel olyan vagyok, mint egy etióp éhező, mindent megeszek ami az utamba kerül, ilyenkor a csokit és az uborkát kívánom nagyon. Mikor megvan, akkor meg nem kell a kaja, van olyan nap is hogy semmit nem eszek, majd csak másnap délbe jut eszembe, hogy illene enni is valamit, pedig akkor sem vagyok éhes. Tehát teljesen normális

2010. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Sőt, többet is kell enni akkor, mert a hormonális folyamatok végett a szervezet akkor csak úgy égeti a kalóriát! Viszont a menzesz utáni pár napban nagyon lelassul az anyagcsere, na akkor kell visszafogni magad!
2010. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális. De ez nem jelenti azt, hogy összevissza kell zabálni.
2010. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!