Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha delelott csak gyumit eszem...

Ha delelott csak gyumit eszem kivetel banan delutan csak zoldseg es feherhus 5 utan nem eszem es egy heten 5x biciklizem egy orat?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 21. 20:47
 1/6 AnnaKiraly válasza:
nem rossz, de szerintem ez elég kevés, reggelire vagyis délelőtt ehetnél egy tál müzlit vagy rántottát. az még belefér.
2015. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdésed, és gondolom az, igen fogyhatsz tőle. És ez alapján biztos, hogy fogyni is fogsz. Azt nem írtad, hogy mennyit eszel ezekből (fehér hús, zöldségek), de tudd, hogy ezekből ehetsz viszonylag nagyobb mennyiséget is, kivéve nagyobb keményítő tartalmú növények, mint burgonya, kukorica, bab stb.-de mértékkel még ez is belefér. A húst meg ne sajnál, és nyugodtan variáld. Lehet enni grillezett, párolt csirkét, pulykát, halakat, és nem kell félni a sovány marha, ill. sertéshústól se ha szereted. Tojást is bátran egyél, főzve, sütve, lágyan.

És szerintem ha csak nem este 8-kor fekszel le, az 5 után nem evés nem a legjobb. Fehérjedús ételeket, zöldségeket nyugodtan egyél akár lefekvés előtt 1-2 órával, a lényeg, hogy ne teli hassal aludj el.

A nap első felében meg nyugodtan egyél több gyümit (néha akár banán és szőlő is belefér), de szerintem egy kis rizst is ehetsz néha.

2015. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elküldtem véletlenül félkészen.

Szóval, nyugodtan egyél változatosan, ne legyen monoton, egysíkú, mert hamar megunod. Márpedig egy diétában is fontos, hogy változatos, színes, ízletes étrend legyen, mindamellett, hogy egészséges, és viszonylag kalóriaszegény.

A heti 5x biciklizésre nincs is mást mondani, hogy ne hagyd abba soha, az nagyon jó kis mozgásforma, és ha 1 óra meg van az már jó egy edzésnek. De én azt tanácsolom, hogy néha csinálj egy kis súlyzós edzést is otthon, hetente 1-2 alkalommal. De ez csak az én véleményem.

Amúgy nem rossz a hozzáállásod, csak kevésnek tűnik a kalória amit beviszel.:) Sok sikert és minden jót!

2015. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet és mennyit eszel ezekből... A szénhidrátból sok kalóriának kell jönnie, ha nem akarsz től sok fehérjét enni. Megoldható, de akkor nincs sok értelme kerülni a banánt.

A zsírral mi a helyzet? Az kalóriát ad és egy kevés kell is. De simán bevihetsz belőle sokat is, az is jó fogyásra, ha a gyümölcs nem nagyon sok s a zöldségből sem jön nagyon sok szénhidrát.

2015. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom a tanacsokat, sokat segitettetek es a biztatasnak kulon nagyon orulok! Az eredmenyekrol termeszetesen be fogok szamolni!:)
2015. ápr. 21. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed jól vagy ezekkel az ételekkel.. akkor biztos jó neked!


Én mondjuk a helyedben délelőtt is inkább választanám a zöldségeket mint a gyümit, és hát figyelnék a zsírbevitelemre. Nem tudom, én nem tudok zsírszegényen enni. Viszont ha eszem rendesen, akkor eléggé kiegyenlített a vércukorszintem (érzésre) gondolom az inzulinszintem is, és energiám, az van bőven :)


Szóval azt lehet neked is optimalizálnod kéne, hogy mennyi zsírt eszel, könnyebb úgy egy diéta meg az élet is, ha van stabil energiaforrás :)


Sok sikert kívánok!

2015. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!