Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 25 kilométert...

Ha naponta 25 kilométert biciklizem, középgyors tempóban, emelkedőkkel tarkított terepen, az megfelelő napi edzésnek számít?

Figyelt kérdés
Hány kilokalórát égethetek el így?
2013. júl. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó sokat...

Túlságosan sok ez a napi 25 km,hacsak nem vagy valami versenyző.Egy hét múlva semmi energiád nem lesz,mert túledzed magad.

Ha fogyás a cél,ahhoz bőven elég heti 4-5 alakalommal olyan 45-50 perc folyamatos bicikli.

Plusz jó étrend.

2013. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyon hozzávetőleges kalóriabecsléshez táblázatot kéne nézni, de ez nagyon is szép napi edzés az én szememben... :)
2013. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1: Annyira nem vészes ám ez. A párom a dupláját lenyomja több nap zsinórban 12 órás műszak mellett, s az eleje egy olyan combos és hosszú emelkedő, hogy visszafelé ötvennel jön... Én fel se tudnék menni rajta, de nekem 3 sebességes agyváltós biciklim van.

Nyilván van, akinek ez sok lenne naponta, de nem kell valami nagy sportembernek lenni, hogy menjen. Én 16 km-t szoktam, ha zöldségeshez megyek (van emelkedő, nem nagyon erős, csak visszafelé, de ott tolom), az eléggé semminek érződik, még szembeszélben se vészes :P Én pedig igazán nem vagyok edzett, bár van, aki kevésbé az.

2013. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én sem érzem soknak, nem vagyok sportoló, 33 éves nő vagyok, de imádok bringázni a tájban. Holnap 45 kilométert akarok menni, ma felemelem 30-ra. Szeretnék fogyni, halat eszem salátával, sajtot, este pedig 2 pohár vörösbort (muszáj innom, doki parancsolta, morcosan vettem tudomásul).:)

2013. júl. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!