Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat kérek. Hogyan...

Tapasztalatokat kérek. Hogyan fogytál, mennyi idő alatt, hány kilót?

Figyelt kérdés

Főleg férfiak válaszait várom, mert az is érdekel, hogy érzésre mennyi izmot veszített?


Másik kérdés.

Ne foglalkozzak az izmommal, fogyjak le először aztán majd ráérek "kigyúrni" magam?



2015. ápr. 22. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Izmot csak akkor fogsz veszíteni ha koplalással fogysz le. Ha sportolsz és megfelelően táplálkozol akkor zsírból fogsz fogyni. A testépítők se esnek össze szálkásítás alatt.
2015. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez testzsírszázaléktól függ. Ha mondjuk 26-30% a testzsírod, elhízott vagy, akkor először célszerű nem foglalkozni az izmokkal (szabad, de nem konkrétan gyúrni kell), inkább csak fogyni 15-19%-ig, majd utána rákezdeni. Ez pénztárcakímélőbb is, mert ha egy jó étrendet akarnál beállítani pl. zsíros 130 kilóra, lehet belerokkanna a pénztárca.
2015. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amúgy de, szálkásítás alatt mindenképpen van izomveszteség, csak (kulcsszó) elenyésző, ha jó a diéta. De meggátolni teljesen sajnos nem lehet.
2015. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


Heti 2x40 perc kocogás, és 2x40 perc torna, semmi megerőltető. 1200kcal-os DNS teszt alapú személyre szabott diéta.

2015. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az izmosításnak az a nagy előnye, hogy az anyagcsere javítása mellett, nem csak fiatalítja a bőrt, testet, csökkenti rengeteg betegség kialakulásának kockázatát, de még az alap energiaszükségletet is növeli, így többet ehetsz hízás nélkül.
2015. ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3


Ahogy írod minimális. Testépítőknél is nagyon kevés, átlag embereknél elhanyagolható, nem észrevehető mértékű, ezért fogalmaztam úgy ahogy. (#1-es vagyok)

2015. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az első 2 hétben szoktam 1kg-0.6ot.

aztán beáll 3-4 hétre a heti 0.5kg.

majd megáll az egész.

ilyenkor emelem heti 2 aerobbal a meglévő edzéseket,de az étrend marad egyenlőre ugyanaz, így újra megindul a heti 0.4-0.5kg.

aztán ha ez sem elég akkor a végső fázisban 50g körül viszem a ch-t,emelek mégjobban a fehérjén és elkezdek egy kreatin kúrát,hogy legyen valami erőm edzeni és ne laposodjak el.

2015. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam oda, de nekem nincs pénzem kajára.

Azt eszem ami van itthon, csak nagyon keveset.

Túlzás nélkül sokszor a vajas kenyéren kívül nincs is más kaja.

Itthon mozgok csak. Fekvő, felülés, guggolás, lábemelés, lépcsőzés, ilyesmik.

Van ez a kalóriabázis oldal, ott étkezési naplót vezetek.

Napi alapszükségletem 2700 kalória, és például tegnap csak 1500 körül fogyasztottam.


Így, hogy részleteztem a fogyókúrám körülményeit, mit gondoltok? Mit javasoltok? Így mennyi izmot veszítek?

2015. ápr. 23. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 20 kiló ment le. Hülyén csináltam, mert kevesebbet ettem, meg minden nap felüléseztem. Fingom se volt a dologról, de lefogytam és nem vesztettem sok izmot sem. De nem ajánlom, mert baromság. Szálkásító étrend+ súlyzós edzés kell neked. Olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz terembe menni, akkor Fegyencedzést ajánlom otthonra, de a testépítés ellenes maszlagot ne hidd el. Étrendet is meglehet oldani olcsóbban konzervekkel, tésztával. Nem kell mindenkinek csirkét enni naponta. Jó a növényi fehérje is, még mindig jobb, mint a semmi. Lencséből, babból is lehet tömegelni, meg a halkonzerv is segít. De a Sárga Kapszulát olvasd el, hogy kialakuljon egy alapfogalmad a témában.
2015. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!