Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy hónapa...

Hogyan tudnék egy hónapa alatt 10 kilótól megszabadulni? Most 170 cm és 63 kiló vagyok 22/L

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt még 51 kiló voltam annyi nem szeretnék lenni az 53 épp ideális lenne. Most szembesültem vele, hogy mennyit híztam. Segítenétek?

2015. ápr. 30. 07:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással.
2015. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
46%

Ez nagyon sok, nincs értelme ilyen durva fogyást csinálni.

Nagyon leegyszerűsítve 1kg zsír elbontásához, 7700 kcal-t kell felhasználj. Nézd meg mennyi sport mellet használsz el ennyit.


Természetesen nem szabad többet enned a megnövekedett sport miatt, viszont a koplalást is felejtsd el, mert az a legrosszabb.


Ami fontos, hogy mit eszel. Diétázni kell, ami azt jelenti szénhidrátot tehát cukrot, kenyeret, tésztát, csokit, cukros üdítőt nem ehetsz, nem ihatsz, illetve szükség van valamennyi szénhidrátra, de teljes kiőrlésű kenyeret egyél és csak délelőtt. Gyümölcsöt se egyél már délután ls este, csak reggel, mert abban is van cukor.


A lényeg, hogy ne cukorral etesd a sejtjeidet, hanem bontsák le a zsírt.

Ha éhgyomorra sportolsz az a leghatékonyabb. Reggel menj futni, biciklizni, úszni, ugyanis akkor hamarabb kiürül a vérből a cukor és onnantól a sport alatt elkezdi a zsírt bontani a szervezet, mert kell neki valahonnan energia. Ilyenkor fogysz a legjobban.


Mindig egyél! Ez azért kell hogy az anyagcsere pörögjön, tehát koplalni tilos.

A lényeg, hogy este semmi szénhidrát. Hús, saláta, sovány túró, hal.

Olajos magvak szintén tilos.

Kenyér, tészta tilos.

2015. ápr. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

biztos szép lennél olyan csontosan

én ugyanennyi vagyok és min 60-ra mentem eddig le, mert már olyan beesett fejem volt h én ijedtem meg magamtól

2015. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Tehát durván 1 év alatt híztál mondjuk 10 kilót, és 1 hónap alatt (durván tizenketted idő alatt) lefogynál ennyit?


Elvi szinten ha nem eszel, csak folyadékkal ásványi anyagokat és vitaminokat pótolsz, minimális zsírral a zsíroldékony vitaminokat, akkor a tested csak a saját tartalékait, izomzatot stb. használja fel. Éhezőknél garantált a fogyás.


Az egészségügyi következményei? Pontosan nem jósolhatók meg, van aki jól bírja a koplalást, utána tartja az elért súlyát. Ki tudja mekkora izomtömeg bomlok le egy hónap alatt..


Egy kedves ismerősöm 3 hétig feküdt altatásban, nyilván táplálták valamivel.. több mint 3 hétig nem evett/alig evett, hát, ha a tüdőgyulladáson túl van, most küzd azért, hogy az ennyi idő alatt elgyengült izomzatával mozogni tudjon.


Ezt intő példának írom a koplalásra, egyszerűen nem veszélytelen, valódi, rövidtávon is komoly gondokat okozhat amiknek hosszú a rehabilitációs idejük.


Koplalás nélkül meg heti 1 kilót lehet fogyni, de ez az ami értelmes és nem megy az egészségedre. Szerintem 2-3 hónap alatt is nagyon menő lefogyni 10 kilót.. ráadásul nem betegszel bele, ez nem szempont?

2015. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Végtaglefűrészeléssel.
2015. ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy csak gyümölcsöket és zöldségeket ennék, hanyagolnám a cukros üdítőket, energiaitalt, a kávét cukor nélkül innám, és persze rendszeresen mozognék
2015. ápr. 30. 11:15
 7/11 A kérdező kommentje:
53 kilósan nem voltam csontos, 51 kilósan már igen, ezért nem szeretnék a ló túloldalára esni. Testalkatomhoz képest a karjaim viszont mindig vastagabbak voltak a kelleténél, amivel sajnos nem tudok mit kezdeni mert Édesapámtól örököltem az izomzatomat.
2015. ápr. 30. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
170 centisen ne akarj 53 kiló lenni, mert a normális BMI legalja. Még azzal is sovány vagy. A barátnőm is 170 cm és 62 kiló és eszméletlen dögös, vékony. Persze ez függ a csontozattól is, a testfelépítéstől, de nem tartom valószínűnek, hogy te pont a kevés 53 kilóval éreznéd jól magad. Ha pedig igen, azt egy hónap alatt nem tudod leadni. Ha nagyon fogyni szeretnél, ésszel csináld.
2015. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért fontos egyeseknek a fogyás ideje/hízás ideje arány... A normál fogyási ütem számít, ami hát nem 10 kiló/hó, hanem jóval kevesebb. Tökmindegy, 10 év vagy 2 hónap alatt jött fel a plusz súly.


Kérdező, találj egy jó módszert és csináld, bizonyára fogyni fogsz valamennyit egy hónap alatt, de miért akarsz irreális dolgokat?

Rendesen egyél. Miért akar szinte mindenki szénhidráttal, ha keményen csinálja, szinte csak szénhidráttal fogyni? A fehérjebevitel alap, zsír is kell, szénhidrát nem kell, de hasznos, arra jó a zöldség és én soha senkit nem beszéltem le némi gyümölcsről (nagy hipokrita lennék, ma is ettem már :)). De fehérjedúsabb étel is kell.


Első, a mindig evés és a koplalás között van az arany középút... De hogy pont hol, az emberfüggő. Akinek az a jó, egyen egyszer, akinek az, 6-szor, a legtöbbünknek a kettő között a legjobb.


Az olajos magvak teljesen jók, de persze nem érdemes rárepülni egy zacskóra, az eléggé meghúzza a kalóriákat (s van, aki a fitátoktól is tart ekkora mennyiségnél).

Főleg zsíros étrendhez passzol, persze, de egy kevéskével máskor sincs baj, nem rossz módszer a minimális zsír bevitelére, amennyiben az étrend többi része túl zsírszegény.

2015. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem első, hanem második.
2015. ápr. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!