Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom de meghívtak egy...

Fogyókúrázom de meghívtak egy születésnapi bulira ahol lesz sajt torta. Nagyon sokat ártana ha ennék belőle egy kisebb szeletet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha belefér a napi kalóriakeretedbe, akkor semmiképpen. De ha túl is lépnéd a keretet, egyetlen egy nap miatt nem áll meg a fogyás, és nem is hízol vissza semmit.

Vedd ezt a napot pihenönapnak, másnap meg folytasd a megszokott rendszer szerint tovább.

Jó étvágyat hozzá!

2015. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Bőven belefér.
2015. máj. 1. 14:36
 3/6 Sowilo ***** válasza:
26%

Halkan jegyzem meg, hogy nem az számít elsősorban, hogy mennyi kalóriát eszel, hanem hogy miből viszed be. A tortában rossz minőségű szénhidrátok vannak, magas lesz az inzulinszinted, ami gátolni fogja a fogyást, akkor is, ha még így is kalóriadeficitben vagy.


De ha nem rendszeres, egyed nyugodtan. Egy darab rossz étkezéstől még nem hízott el senki.

2015. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkalmilag ilyesmi simán belefér. S emberileg is, finom torta egy szülinapi bulin, nem olyan, mintha lustaságból pékségből reggeliznél...
2015. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A fogyókúra rossz. Életmódváltásra van szükség, mert ha a "kúrával" eléred a kívánt testsúlyt, és abbahagyod a kúrát visszahízol.


Az én módszerem a következő volt: kevesebbet ettem. Ugyanazokat mint eddig, de egyszerűen kevesebbet belőle. 4 hónapig tartott amíg megszoktam a kisebb adagot. Heti 0,2-0,5 kg-t fogytam csak, de azt tartósan.


OK, bizonyos dolgokat elhagytam teljesen, így pl. nem cukrozzuk a teát (meglepő, hogy most ha véletlenül cukros teát iszom milyen pocsék az íze), vagy már nem cukorral eszem a túróstésztát. De pl. a napi csokiadagomat nem csökkentettem egy grammal sem, igaz mindig fekete (minimum 70%-os) csokit ettem.

2015. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen kivétel még nem okoz gondot. CSak ne csinálj rendszert belőle, és ne legyen minden másnap szülinapja valakinek a társaságból, de gondolom ettől nem kell félni...
2015. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!