Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy a fogyás? Mit...

Miért nem megy a fogyás? Mit csináljak, hogy ne jöjjenek vissza a leadott kilók?

Figyelt kérdés

Csak három kilót szeretnék leadni, de nagyon nehezen megy. Néha már egészen közel vagyok a célomhoz, aztán mégsem sikerül, mert visszajön amit leadtam.

Vegetáriánus lettem kb 2 hónapja, azóta sokat változtak az étkezési szokásaim, nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget eszem, sok újféle ételt szoktam kipróbálni, és igyekszem minél több folyadékot (vizet, teát, vagy házi gyümölcslevet, gyümölcsös turmixokat) inni. A tejet pedig igyekszem teljesen elhagyni, általában növényi tejekkel készítem az ételeket. Emellett igyekszem majdnem minden nap sportolni valamennyit. Mégis nehezen megy a fogyás. Mire figyeljek oda jobban?



2015. máj. 2. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, hátha van valami betegséged, aminek ilyen tünete van. A pajzsmirigy rendellenesség és a cukorbetegség is ilyen. Egy nagyrutin labor sok mindent kiderít.


Inkább lassan, fokozatosan akard leadni a túlsúlyt. A jojóeffektus nagyon kedvezőtlenül hathat a mell formájára (főleg nagyobb mellek esetében).


Ajánlom, hogyha a doki mindent kiderített, és nincs már baj, akkor menj dietetikushoz tanácsadásra.

2015. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj, a pajzsmirigyem nincs teljesen rendben, azt már megállapították, de gyógyszert még nem kell rá szednem, majd néhány hónap múlva kell menni megint ellenőrzésre, mert utoljára teljesen rendben volt.
2015. máj. 2. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Így első ránézésre azt mondanám, a gyümölcsökkel túl sok cukrot viszel be, fehérjefogyasztásod viszont alig van. Ennek érdemes lenne utánaszámolnod. Ha így van, csökkentsd a gyümölcs-, és növeld a zöldségbevitelt! Valamint keress valami vegán fehérjeforrást (pl. tofu). Illetve, ha a tojást megeszed, az lenne a legjobb.
2015. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább ne egyen szóját, max. erjesztettet... Amúgy sem olyan finom, mint a házi tojás, de nem tudjuk, azt eszi-e.


Nem derült ki, mi szerepel az étrendben zöldségen és gyümölcsön kívül. Az látszik, hogy gyümölcsből sok van, ez lehet, hogy bekavar (nálam azt tenné, éhes lennék tőle és sokat ennék, de nem mindenki ilyen).

2015. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!