Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából 2 hónapja...

Fogyás szempontjából 2 hónapja életmódot változtattam. Heti 3-4-szer megyek futni, emellett még táncolok. Már elég sokat fogytam és nem éhezem. Néha becsúszik 1 héten 1-szer mondjuk egy kis gabonapehely vagy egy kis keksz. Ez nagyon nagy gond?

Figyelt kérdés
Alapjáraton csirkét, rengeteg zöldséget salátát gyümölcsöt, yoghurtot eszem.Félek hogy ha néha becsúszik másabb étel akkor az rajtam fog maradni, és hízni fogok. Nagyon sok izom van rajtam mivel 5éves korom óta versenyszerűen táncolok.15/L 176 centi 70 kilo.
2015. máj. 3. 12:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lehetőleg maradjunk mar a témánál..és ne a rákról beszéljünk.
2015. máj. 3. 14:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Sosem fogjuk megtudni, hogy mely környezeti károsító tényező mekkora megbetegítő hatással bír, és az egyéni érzékenység is mindenkinél más. Elkerülésre lehet törekedni, már amit el lehet kerülni. A szmogot és az ócska tápon tenyésztett/termesztett élelmet mindenki eszi, változtatni ezeken kívül eső dolgokon lehet. Pl. mennyi szénhidrát, glutén, tej. Mennyi alkohol, dohány, mennyi / milyen mozgás stb.
2015. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha már az életben vannak más egészségtelen dolgok, tegyünk magasról a táplálkozásra is... Érdekes hozzáállás, nem osztom.
2015. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, inkább csak a véleményt szokás osztani, nem a hozzáállást, de inkább a stilisztikám legyen rossz, mint a táplálkozásom, bár lehetőleg egyik sem.
2015. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pillanat, ez nem is stilisztika. Ah, hagyom inkább.
2015. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sehol nem mondtam, hogy tegyunk magasan a taplalkozasra (is).

Azt mondtam, hogy ha AMUGY egeszsegesen kajal, es igyekszik minel kevesebb iparilag eloallitott "kajat" enni, akkor nem gondolom, hogy a heti egy glutennel, tejtermekkel es cukorral keszult keksztol lesz beteg.


Es meg abban is egyet ertek, hogy igyekezzunk kizarni annyi egeszsegtelen dolgot, amennyit csak tudunk, lehet. Egyszeruen csak abban nem ertek egyet, hogy a kis gabonapehely es keksz ANNYIRANAGYON karos.


Amugy a kerdezo kulon kerte, hogy ne a rakrol beszeljunk, ugyhogy elnezest kerek, hogy most megint ebben a temakorben kommentelek, es innentol kiszalltam.

2015. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny rá, akkor kevés is káros lesz neki, plusz ő a 70 kilós, nem én. Na jó, én is. 73. Csak közel 190 centihez. Persze ő izmos, nyilván, mint a 15 éves táncos lányok általában. De nem szóltam.
2015. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ja, OK. Akkor egyetértünk. Szimpatikusabb,ha sosem eszik ilyesmit, de heti kevés miatt én sem gondolnám, hogy drasztikusan rontja az esélyeit az egészséges életre. Valóban sok negatív tényező van, pont emiatt nem értem, amikor valaki sokkot kap egy nem ideális apróságtól, hiszen ez csak egy incifincit módosítja a dolgokat, tökéletesség eleve nincs.

Azért szerintem célszerű megpróbálni elhagyni az ilyeneket, annyira könnyű tud lenni. Sokan csak ragaszkodnak a megszokotthoz, pedig az alternatív, jobb megoldások sem biztos, hogy csalódást okoznának. (De agyonstresszelni magunkat mindenen se jó.)


Személy szerint hiszek abban, hogy rengeteg múlik a táplálkozáson. Főleg annál, aki nem sok szmogot, nagyüzemi húst s effélét tapasztal (növényt veszek és eszem, ez van, valamit kell). Ha a glutént nem nehéz kizárni és fizikailag érzem, hogy valamivel jobb nélküle, akkor nekem nem kérdés, kerüljem-e.

2015. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!