Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem mozgok, de csak napi...

Ha nem mozgok, de csak napi 800 kalóriát eszem, fogyhatok?

Figyelt kérdés

120 kilós csaj vagyok! Ha igen,mennyi idő alatt hány kilót?

Egészséges kajákat eszem,semmi zsíros,no cukor,no lisztes dolgok!6 után max. alma!


2010. febr. 22. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább mozogj és csak 800 kalóriát vigyél be no cukor no liszt 6 után max alma semmi zsíros dolog.Talán naponta egy 2 órás séta nem fáj akár le is ülhetsz nem baj ,de lényeg ,hogy mozogj.Akár sétáltass kutyát.Ha nem megy akkor szüleidtől kérj segítséget ők is valakitől kérnek és neked is jobb lesz.
2010. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Fogyhatsz, de legyengülsz, és a bőröd borzalmasan fog kinézni. Nem javaslom.
2010. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy már egy 120 kilós embert küldjetek el futni!! Többet árt,mint használ. 90 naposozom 6 hét alatt eddig 8 kiló ment le úgy,hogy nem mozgok,mert félek,hogy tönkreteszem az ízületeim. Ja és ne legyen ez a 6 után max alma dolog,ne éhezz! Napi 5X kicsiket egyél,mert a szervezeted akkor felpörgeti az anyagcseréd.Alvás előtt 2 órával elég abbahagyni az evést. Tényleg nem néz ki túl szépen az ember,mert a zsír fellazul rajta és a bőr csak lassan alkalmazkodik a súlyváltozáshoz,de ha elérsz egy testsúlyt,amivel már tudsz mozogni,akkor szépen formálhatod magad.
2010. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

napi 800 kcal?????Az nem normális,borzalmasan kevés,amellett még sportolni sem tudnál mert kimerülnél nagyon gyorsan.Mondjuk ha igaz,hogy 120 kiló vagy(és nem poénkodtál)akkor vigyázva szabad sportolnod,nehogy megsérüljön valamid.És nem mindegy hogy mit sportolsz.

Ameddig nem megy le egy bizonyos mennyiségű súly,én nem vállalnék be sétán vagy esetleg lassú futáson kívűl nehezebb dolgot!Egy felnőtt női szervezetnek szüksége van a napi 1000-1500 kcal-ra,napi 800 nál már meg kell hogy induljon amúgy is a súlycsökkenés,még sport mellőzése mellett is!

Nem írtad,hogy milyen magas vagy,mert ugye nem mindegy,hogy 140 centi,vagy 190 centi vagy.

Ha nagyon hosszú ideig csinálod ezt a napi 800 kcal bevitelt,hamar kedvetlen leszel,lehangolt,és szédelegni fogsz,kimerültnek érzed magad.Szerintem több kcal-t vigyél be,és mellette óvatosan mozogjál!

2010. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy jobban megéri,hogyha nem akarod az összes súlytöbbletedet azonnal leadni,tehát ne légy türelmetlen,hanem fokozatosan,az orvosom szerint a havi maximum 2-3 kiló súlyvesztés számít egészségesnek,több nem igazán,mert túlterheli a szervezetet.Én így fogytam le,heti maximum fél kiló mínusz.Óvatos légy!
2010. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Csak tudnám, hogy amíg sikerült eljutni 120-ig, addig vajon mi volt... 70-80 kilónál még nem fájt volna semmi, és a bőröd se szakadt volna szanaszét! Amúgy annak már tökmindegy, a bőr elszakadt, ha fél év alatt, ha 2 év alatt fogysz le 60-ra, akkor is lógni fog utána.

800 meg kevés. 1500-ról kell indulni, számolni, jó fehérje, jó szénhidrát, jó zsírok.. napi 5-6 kis étkezés.

2010. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

165cm magas vok!

Későn ébredtem rá,hogy nagy a baj!!! :(

2010. febr. 22. 22:37
 8/27 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom meg,hogy mennyi kalória lenne nekem a legmegfelelőbb?
2010. febr. 22. 22:39
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
body.builder.hu vannak jó kalkulátorok, előre megírt minta étrendek. Mozgás nélkül izomból fogysz, a zsír megmarad...120 kilósan neked elég lenne a gyaloglás is napi 20percről indulva
2010. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
ááh 800 kalória az sok nagyon sok. max 80an!!! jah és adipex feltétlen menjen!
2010. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!