Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha úgy "híztam meg" hogy nem...

Ha úgy "híztam meg" hogy nem hájas vagyok, hanem csak szélesedtem, szóval angyobb a csípőm, derekam combom stb. Abbol is lelehet adni, vagy megváltoztatni, ujra régivé?

Figyelt kérdés
Persze sok erő kitartás diéta sport minden annyámkinjamellet , de lehetséges?
2010. febr. 23. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet :D

hány éves vagy? mert lehet h pl a serdülőkor hatása

2010. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jo jo diéta miatt szedtem fel
2010. febr. 23. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
jah... hát ha felszedted, le is tudod adni.
2010. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De érted, uyg hiztam meg hogy nem vagyok hájas, nem vagyok izé " elhizott vagy iylenek" Hanem csak széles lett a csípő cvsontim, meg a derekm is kijebb van, abbol vissza tud menni?
2010. febr. 23. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos ,hogy meghíztál ez a nőiesedés jelei inkább.Ha ilyen az alkatod (körte típus szerintem) akkor az széles marad.Persze lehetsz kisebb-nagyobb körte de lényegében a csípőd széles marad
2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezért soha ne szomorkodj!!! Az a gyönyörű női test, amely formás, nőies vonásokat rejt. magyarul szélesebb a csípőd. A fiús alak nem szép, sőt, ronda.
2010. febr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy terhes?
2010. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) :) Neem, :P 15 éves vagyok. Csak ezt azélrt nem irtam bele mert mindekijön hogy hűúúú nőisedek mert kamszvagyok. De én tényleg meghiztam ( jojo diéta miatt)
2010. febr. 26. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: jön a tavasz, vegyél egy görkorit, ha van rá lehetőséged és azzal mászkálj és hatig vacsizz meg. Napi ötször egyél, a köztes kaják gyümölcsök legyenek, max műzliszelet és ne fogyózz. Sportolj sokat, mozogj amennyit lehet, pl. én ennyi idősen tanulás közben is állandóan jártattam a lábam meg ilyenek, sőt esti tornáztam is otthon. Ha tényleg fogyni akarsz, tegyél érte, de ne fogyókúrával, mert igenis kamasz vagy és meg fogod szívni, ronda lesz a bőröd idő előtt...én szültem két gyereket (számomra is hihetetlen még mindig...) és csak szülések után lett rajtam felesleg, mert kamaszkoromban állandóan mozogtam, soha de soha nem fogyóztam. MOst lett trendi ez a marhaság, vékonyság sőt csontosság minden áron. Ebből maradj ki és inkább sportolj, hogy formás légy és ne plöttyedt bőrű csontkoli...sok sikert és fogadj szót:-)
2010. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hú az előző olyan szépen leírta, még akkor is, ha én inkább fogyózok :D


amúgy a hullahopp karika jó, próbáld ki

2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!