Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülni fog? (6-7 kg kéne)

Így sikerülni fog? (6-7 kg kéne)

Figyelt kérdés

Szóval novemberben kezdtem áttérni egy egészséges életmódra, és november óta leadtam kb. 9 kg-ot. (72 volt akkor, most vagyok 63 vagy 63,5.) Alacsony vagyok (162 cm)szal még minimum 6-7 kg kéne május közepéig.

Novemberben még egész lazán vettem, ettem csokit is hetente többször, viszont mostanában semmi csoki, fehér lisztes kaja egy héten max. 2-szer. Napi étrendem:

reggeli: 2 főtt tojás fehérjéje + 1 szelet barna kenyér + feketekávé tej és cukor nélkül

tízórai: 1 narancs + 1 alma

ebéd: 10 dkg csirkemell párolva, hozzá zöldségköret

uzsonna: 2 db alma (ha éhes vagyok hozzá egy kis túró)

vacsi: néha párolt csirkemell, paradicsommal/ubival, máskor kefir, natúr joghurt vagy túró paradicsommal, vagy valamilyen zöldségsali (nem francia, vagy ahhoz hasonló, tehát nincs rajta öntet!)

Hetente kb. 3szor sétálok 20-25 percet (ha nem tud anyu suliból hazavinni kocsival) + most hogy jön a jó idő, szombat & vasárnap eljárok futni is, kb. 40 percet. + 3 tesióra suliban, de az nem sokat ér.


Szerintetek, így május közepéig sikerülni fog ez a 6-7 kiló?:S Mit tegyek még, hogy BIZTOSAN sikerüljön? Előre is köszi.

17/L


2010. febr. 23. 16:16
 1/2 maundrel ***** válasza:
az étrended teljesen jó. (végre valaki) :D Ha még "gyorsítani" szeretnéd a dolgot akkor szerintem többet kellene mozognod. mert ez a 25 perc séta esetleg bemelegítésnek jó. vannak jó torna dvd-k, de a futás is nagyon jó, vagy a bicajozás. sok sikert.
2010. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen tök jo étrend ...meg ha be is tartod az jo siker,mert ehez is kitartás kell... tornázz vagy portoly mégtöbbet !

és ha anyukád egxszersem menne el érted kocsival,mindig gylog járná haza ...ezzel nem veszítenél csak használna neked ... és még a környezetet sem szennyezed az autoval xD :D

2010. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!