Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás voltam, de híztam...

Anorexiás voltam, de híztam és most szeretnék fogyni, hogy fogyhatnák?

Figyelt kérdés

17/L

Anorexiás voltam, de most 165cm-re vagyok 55kg. Szeretnék fogyni 50kg-ra. sajnos nagyon vastag a combom. 54cm a legvastagabb részen. Kb. 2 hete elkezdtem kardiózni(futás, intervall vagy mi a neten néztem hozzá videókat)

De az a baj, hogy édesség nélkül már nem bírom ki. Max 1hetet. 2 éves voltam anorexiás. és abban az időben egy szaloncukrot sem ettem. Semmi olyat amitől híztam volna.

Ma is megettem

reggelire: 2db abonettet, sonkával. Egy paleo meggyes pitét(60g)

ebéd: 150g párolt csirkemell, 150g párolt zöldséggel

1 óra kardió

Nagyon szeretném magam formába hozni júliusra, de lehet, hogy nem fog menni mert sokszor éhezem az édességre, de olyan szinten, hogy elájulok:((


2015. máj. 8. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert még mindig hibásan étkezel. Eszel is szénhidrátot, meg nem is, mellette viszont gyakorlatilag semmiből nem viszel be energiát. Azért vágysz az édességre, mert általában a szénhidrátot akarja a szervezeted, hiszen a meggyes pitével és az abonettel megemelted az inzulinszintedet, aztán hoppon hagytad szegény testedet. Azért kívánod az édeset, mert tápanyagra lenne a szükséged, az részletkérdés, hogy ez a te esetedben édesként jelenne meg. Vagy egyél rendesen szénhidrátot, vagy telítetlen zsírokkal pótold a hiányzó tápanyagmennyiséget. Ne akarj koplalni, ne anorexiás akarj lenni megint, hanem most már egészséges fogyjál.
2015. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne fogynod egy dekát se. Ha ilyen magasság és testsúly mellett fogyni akarsz, akkor még mindig anorexiás vagy. Egyél rendesen, és inkább az alakformálásra koncentrálj, ha nem tetszik, hogy vastag a combod. De amúgy meg nem vastag. Nekem 55cm, pedig én tényleg kövér vagyok (160cm/60kg).
2015. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg mindig anorexias vagy. Ne fogyj, hanem sportolj es formald az alakodat!
2015. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oks, akkor hogy kell formálódni? mert nem akarok lenni izmos, mert az nem olyan szép:(
2015. máj. 8. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezeket: [link]


[link]


[link]


Mi az, hogy nem akarsz izmos lenni, mert az nem szep??? Rossz hirem van, az izmok adjak a tested formajat. Szerinted peldaul a masodik cikkben a masodik, harmadik es negyedik kepen levo csajok nem szepek?

2015. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem szépek, szerintem undorítóak. Egy nőnek ne legyen kockás hasa.

29/N

2015. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem sem szép:S én egyszerűen vékony szeretnék lenni, na jó egy lehelletnyi izommal. De ez már szerintem nagyon túlzás.
2015. máj. 8. 18:25
 8/9 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat:)
2015. máj. 8. 18:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo, a kockas has nekem is tulzas, de ettol fuggetlenul teny, hogy az izmok adjak a format.
2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!