Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék: Hogyan...

Segítséget kérnék: Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
Itthon sajnos anyukám nem nagyon engedi, hogy barna kenyeret vegyünk mert hülyeségnek tartja, úgyhogy a krumplis fehér lisztből készült házi kenyeret sajnos nem tudom kiiktaatni az étrendemből. Cukros üditőket nem iszom, és édességeket sem eszem. Le szeretnék adni kb 10 kilót. Valami ötlet?
2015. máj. 9. 06:08
 1/8 anonim válasza:

Csak a szokásos uncsi dolgok:

járj futni minden este 1-2 km-t

Ne vacsorázz!

Sok víz! (Napi 3-4 liter)

Ezt a 3 dolgot kell betartanod, és nyárra bomba alakod lesz!

Most hány kiló vagy?

2015. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a barna egy baromság, teljes kiőrlésűt vegyetek, az ér is valamit. Ha nagyon ellenkezik, vedd meg zsebpénzből.
2015. máj. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj a kenyérrel, de csak feleannyit, harmadannyit egyél, mint eddig tetted. Nem jobb nála ebből a szempontból a teljes kiőrlésű sem, legfeljebb annak 1 kg-jában valamivel kisebb a kalóriatartalom. A gyomrodat meg nagy rosttartalmú anyaggal töltsd meg, mint cékla, savanyúkáposzta, képosztafélék általában (akár reszelt fehérkáposzta saláta).
2015. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a kevesebb kalória miatt ajánlják a teljes kiőrlésűt. Amúgy igen, káposzta nem rossz, de a 100g-ban lévő 0.7g rosttól nem rohan a falnak. Igazából a legtöbb zöldség bár magas rosttartalommal bír, így is elenyészőek. Pl. petrezselyemzöldben 100g-onként van 1.3g rost, kelbimbóban 1.4g, miközben a napi ajánlott bevitel 25-40 között lenne.


Igen, a zöldségekben sok rost van, de egész napi adagot lehetetlen fedezni belőlük, 2-3 szelet kenyérből viszont meg is van.

2015. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondok én is egy új verziót a többiek után: ne egyél kenyeret, nem muszáj. De ez csak egy ötlet, gondolom, nehéz lenne megoldani, ehhez nem árt némi elszántság (nálam egészségtudatosság volt, nem akartam glutént enni, mert nekem nem olyan jó, az tuti). De minél kevesebb kenyeret egyél. Annyi más lehet, otthon pl. rántottát zöldségekkel, ez nekem nagy kedvencem, de csak jóféle házi tojásból.

Persze kismillió egyéb lehetőség van, nem tudom, mit szeretsz és mi van otthon.

2015. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tessék vacsorázni is, nem attól fogyunk egészségesen, hogy étkezéseket hagyunk ki.
2015. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem kell kihagyni a vacsorát - persze lehet. Kinek mi a jó. Kaparni a falat éhesen nagyon rossz ötlet s a legtöbbünk ezt tenné, ha nem vacsorázhatna. Az összkalória sem feltétlenül csökken attól, hogy kihagyunk egy étkezést.
2015. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Amúgy 15 éves lány vagyok és 55 kg
2015. máj. 10. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!