Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni ebben a...

Hogyan tudnék fogyni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre sűrűbben fordul elő az, hogy szúr a szivem. Utána néztem a tüneteknek, és úgy néz ki, hogy az Angina prectoris illik a legjobban a tüneteimre aminél jelentkezik a terhelésre előjövő tünet. Viszont nem ártana fogynom, mivel a kb 175cm magasságomhoz 100-105 kg testsúly tartozik. Tehát én is belátom, hogy ez már sok, és valószínűleg ez is közrejátszhat ehhez a problémához, ami kb 1 hónapja jelentkezik. A folyamatos gyomorégésemről meg már ne is beszéljek.

Tehát ki mit ajánlana, hogy hogyan tudnék leadni a súlyomból? Mert azt tudom, hogy igazán látványosat aktív testmozgás nélkül nem lehet fogyni. Bár a munkámból adódóan munkaidő alatt nincs gond a mozgással, mivel sűrűn van, hogy 10-20 vagy akár 50 kg-os dolgokat is meg kell mozgatni, persze nem teljes műszakban.

Viszont amint hazaérek épp az ellentéte kezdődik. Mondhatni "kipihenem" a műszak fáradalmait, plusz kajából is kicsit meg szoktam ereszteni.

Ilyen esetben mit ajánlanátok, hogyan kéne nekikezdenem? Gondolom beállítani egy rendszeres kevesebb táplálékbevitelt, illetve valami plusz mozgást még. Vagy hogyan?


2010. febr. 23. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Kajaügyileg: föként zöldségféléket egyél, kevés hússal, minimális tésztafélével.

Mozgás: sétálj naponta legalább egy órát - olyan gyorsan, ahogy csak bitod - az se baj, ha ez eleinte egész lassú, csak az a lényeg, hogy neked legyen valamennyire terhelö.

2010. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első lépés, menj el orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, és kérj diétás tanácsot is. biztos van dietetikus a kórházban aki segít összeállítani neked egy diétát, figyelembe véve a betegséged (már ha van) szóval irány a doki.
2010. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!