Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, valami...

Hízni szeretnék, valami tanács, tipp?

Figyelt kérdés
Sokat fogytam az elmúlt fél év alatt, nem szándékosan, ugyanis reflux betegségem van (nem bírok sokat enni, mert vagy kijön, vagy rosszul leszek, de étvágyam sincs). 13/L vagyok (176 cm, 56 kg - ami azért baj, mert ezelőtt 67 kg voltam, mert eléggé nehéz csontozatú vagyok), esetleg tudtok valamit, amiből ha keveset is eszek, de segít hízni, és nem is túlságosan egészségtelen? Persze, nem egyik napról a másikra gondolom, hanem folyamatosan. Nem elhízni szeretnék, hanem felszedni akár egy kis súlyt is... eléggé véznán nézek ki.
2010. febr. 24. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel betegség miatt fogytál, szerintem a kezelőorvostól kérj segítséget. Mi nem vagyunk orvosok, lehet, hogy csak rontunk a helyezeten, mert nem ismerjük a betegséged természetét. Lehet, hogy akaratlanul is olyat ajánlanánk, amitől rosszabb lesz a refluxod.
2010. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Ételeket nem tudok ajánlani, mert pl. én semmitől se hízok (szalonna, zsíroskenyér stb.)Én is hasonló paraméterekkel vagyok mint TE! Én 179 cm, 57 kg és 20 éves! Sok helyen hallottam a Béres cseppet, hogy az használ, nos nálam nem vált be! Most a Peritol-t akarom kipróbálni, de ezt csak receptre lehet kapni és az orvos írhatja fel! Szerintem te is megpróbálhatod, hátha segíteni fog mindkettőnknek!
2010. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. febr. 25. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!