Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek az ételek hízlalnak?

Ezek az ételek hízlalnak?

Figyelt kérdés

rizses lecsó egy zsömlével, párizsis zsömle, rántott gomba vagy rántott husok

irjátok le lécives hogy innen meik hízlal köszi


2010. febr. 24. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ mennyit eszel. ha fogyózol akkor kenyeret zsemlét kiflit ne nagyon egyél. maximum reggelire teljes kiőrlésű kenyér egy szelet. a lecsót én rizs nélkül enném. rántott hús , helyett sima kevés olajban sült hús, rántott gomba helyett is csak simán enném.
2010. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Mindegyik:S Rizses lecsó :zsömle,rizs nélkül naturba jó

Párizsis zsömi:zsömi helyett valami teljes kiörlésű

Rántott:eleve ami paniros,és olajba sült hízlal.

2010. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen bezabálsz belőle 80 adagot egy nap és ott rohadsz a tv előtt akkor hízlal, minden rohadt kaja hízlal ha kalóriatöbbletet érsz el vele egy nap. mozogni kéne csak az mindenkinek büdös, pedig akkor zabálhatnál kedvedre:D
2010. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ezek nem önmagukban hízlalnak elsősorban, hanem az elkészítésük módjától.

ha a lecsóba teszel zsírt/olajat, tojást és rizst, már nem lesz kalóriaszegény

a hús is a panírtól és a zsírban/olajban való sütéstől lesz hízlaló (meg az sem mindegy, milyen hús). rántott gomba dettó

a totál hízlaló önmagában is a natúr zsömle parizerrel (a parizer zsíros, a zsemle rostszegény és szénhidrátban gazdag)

2010. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 14:37-es, mit hözöngsz?!?!?!??

Valaki kérdezett valamit, arra kapott értelmes válaszokat, az ilyen hülye kirohanásra semmi szükség, és értelmetlen is.

2010. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
éééééééééééééééééén? talán a 14:31-es hőzöng...
2010. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
eleve a rizs és a zsömle rossz kombinàcio..lecso az jo de csak pici olaj max 1 ev.kanàl..parizer,virsli ok..pl korpovit kekszel..csökentsd a szénhidràtot ..igyàl sok vizet és mozogj..cukor helyett gyümölcs.A ràntott dolgokat kerüld,gomba,hus jo naturon,panir nélkül
2010. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van hízlalnak pedig mind milyen isteni finom és már milyen régen nem ettem ilyet.
2010. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szoval akkor parizert és virslit ehetek nyugottan ugye?
2010. febr. 24. 17:04
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 14:37-es: bocsánat, csak elgépeltem, tényleg az elötted levöre gondoltam - amikor irtam a választ, akkor a tied még nem volt olvasható. Mégegyszer bocsánat!!!!
2010. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!