Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg fogyás után lógni fog a...

10kg fogyás után lógni fog a karomon a bőr? Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan tudjuk? Nekem 20 után se lóg, de nem is volt hájas soha :)

-10 kg kevés, ennyitől nem szokott lógni az ember bőre, de ha szinte csak egy nagyon hájas helyről fogyott az ember, akkor elképzelhető. Olyanról még nem hallottam, hogy karból menjen le rengeteg, máshonnan nem, de engem nem sok dolog lep meg e téren.

2015. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, 20 kilót fogytál, és sose volt hájas a karod? :D
2015. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fog lógni szerintem, én 35 kilót fogytam és nem lóg, igaz én fiú vagyok.
2015. máj. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: Úgy van. Most is van még feleslegem, ez a 20 kiló csak az eddigi.

Valami pici háj biztos volt a karomon is, de én nem vettem észre, az tuti, max. a felső részén lehetett valamicske...

Ahhoz pedig nem tudom, mi kell, hogy valakinek a keze is megváltozzon, nekem ott semmi fölösleg nem volt soha.

Elég egyenetlenül hízom és fogyok, főleg hasra és combra és később arcra, de bizonyos részeim nem vesznek részt a dologban (kéz, alkar, s eddig úgy néz ki, mell - ez kicsit sem tipikus egy nőnél, de azért előfordul).

2015. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyem sajnos alapbol hajas volt, 96 kilorol fogytam 63-ra kb egy ev alatt, azota probalom eltuntetni rola a felesleget, de sajnos nem nagyon megy es igy eleg bena az alakom is, mert mashol nem maradt logo bor :(
2015. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10kg semmi, nem fog lógni.
2015. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!