Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy van egy diétám. A diétát nem nehéz betartani csak annyi a problémám hogy nincs elég akaraterőm. Abban kérném a segítségeteket hogy segítsetek nekem valami olyan dolgot találni ami ösztönözne és adna elég akaraterőd és kitartást. előre is köszön szépen!!! :)

2015. máj. 14. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem íg működik, minden embernek más-más motivációi vannak, valakinek elég arra gondolni, hogy szeretne egészségesebben élni, valakinek meg az sem elég motiváció, ha az orvosa mondja hoy fogyjon le, mert egyre több a szövődménye...


A motiváció mindig egyéni, saját és belső indítatás.

Neked kell tudnom, mit akarsz elérni és hogy miért.

2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másik diétát kellene keresned, van amelyik könnyebben tartható (persze kinek mi jön be jobban). De a túl szigorú diétákat általában nehezebb tartani.
2015. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El akarod érni a célod vagy sem?


Ha nem, akkor másoktól milyen motivációt vagy akaraterőt vársz?


Én biztos nem foglak fegyverrel kényszeríteni a diétád betartására csak azért mert külső motivációra van szükséged :D


De nosza rajta, ha tetszeni szeretnél nekem akkor csini legyél, ehhez mit szólsz? :)

2015. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek akaraterő, ha könnyű a diéta? S már írták, ezek egyedi dolgok... Mindenkit más motivál s van, aki különösebb motiváció és akaraterő nélkül csinálja, mert tényleg nem nehéz, hozzá passzoló a diétája.
2015. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!