Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, de a hasam...

Vékony vagyok, de a hasam nagyobb. mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sportolok(úszás, műkorcsolya, futok, járok konditerembe) és nagyon sokat is eszem. Naponta olyan 8* étkezem. A másik meg vékony vagyok, és lényegében csupa izom, mégis a hasam nagy. Lehet hogy nem zsírfelesleg, de akkor is nagy, és engem zavar. Mit csináljak, hogy lapos legyen?

2015. máj. 15. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem zsír, és a sporttól elég izmos a hasad, akkor nem nagyon tudsz tenni ellene semmit.
2015. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs belsőszervi elváltozásod, cisztád, akkor anatómiailag vagy olyan. Nekem is olyan a hasizmom, hogy a közepe kiáll, a két széle pedig behúzódik.
2015. máj. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, inkább olyan mintha nagy lenne a gyomrom. A hasam nem olyan izmos, hogy attol lenne olyan nagy...
2015. máj. 15. 20:08
 4/5 anonim válasza:

Ahogy mondják, ez valóban anatómia, nem nagyon tudsz tenni ellene. Legalábbis nem többet, mint amit már eddig is csinálsz a sporttal.

Az persze más kérdés, hogy eleve genetikailag vagy ilyen, vagy mert olyan sokat eszel és kitágult a gyomrod. Te tudod, hogy régebben milyen volt a hasad - ha arányaiban mindig is nagyobb akkor nincs mit tenni, ha nem akkor próbálj meg kicsit kevesebbet enni (de nyilván semmiképp se úgy, hogy éhezz tőle), akkor egy idő után visszaállhat.

2015. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat ha behuzom a hasam meg akkoris van egy kis doc a kozepen, szerintem ott vam egy kis felesleg+ akkor szerintem a gyomrom is nagy, mert eddig vacsira 2 nagy szelet kenyeret benyomtam mindig.
2015. máj. 16. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!