Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha tornázik valaki pl a...

Ha tornázik valaki pl a seggére mert nagyobb rajta a zsír réteg, tegyük fel-rubint rékát vagy akármi mást-előzször a zsír tűnik el, és aztán kezd el formásodni a segg? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Több százszor vagy ezerszer le lett írva gyakorikérdéseken: nincs helyi zsírégetés.


Aki seggre tornázik, annak összehúzódnak a farizmai.


Ha mellette nem jó az étkezése szálkásításhoz, akkor nem fog zsírból fogyni.

2015. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Igazából nem teljesen mindegy? Ha van rajta egy nagy hájréteg, akkor nyilván az megy le először, izmosodás csak akkor látszik, ha látszik, hogy van izmod. Nyugodtan edzz a farizomra, lesz eredménye. Sőt a farizom gyakorlatok hatnak a combodra, hasizmodra is, úgyhogy nem kell mindig elhinni ezt a nincs helyi fogyás dolgot, ez ugyanis (szerintem) egy nagyon félrevezető megfogalmazás.
2015. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és az étkezés is sok esetben teljesen mindegy. Itt gyk-n mindenki úgy csinál mintha a testépítő verseny lenne a cél. Pedig egyáltalán nem az. Éppen ezért nem kell semmilyen szálkásító étrend. Aki fitness modell akar lenni, az úgysem Rubint Réka dvd-re tornázik. Ahhoz, hogy kicsit jobb formád legyen, ahhoz viszont tökéletesek ezek a dvd-k.
2015. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesen középszerűek, a középszerűség viszont senkinek sem jó valójában.


Egy izmos segg ami amúgy hájas pedig nem fog tetszeni a kérdezőnek, valószínűleg a férfiak többsége is többre értékeli az egészséges női testet, tehát nem csak edzettnek kellene lenni (egészséges szinten, nem fitnes modell szinten) hanem egészséges, szálkás test sem árt egy nőnek.

Pláne, hogy egy nővel szemben kb. ennyi az összes elvárás. Ha kinéz valahogy, és nem zsíros, akkor már úgyis lazán talál partnert.. ha még belső értékei is vannak..


Ennyire kellene figyelnie a csajoknak. De ehhez normálisan kell enni, lisztecske meg tejecske, joghurtka jó esetben nem játszanak.

2015. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 Én ehetek bármit, ha edzek kétnaponta 2 órát dvd-re olyan kerek és izmos a fenekem, hogy el se hinnéd, mindez 33 évesen. Most toltam be egy hatalmas adag palacsintát. Ha nem edzek, akkor viszont tényleg összeesek kicsit. A kaja viszont nem számít. Sokan mondták már, hogy nagyon jó alkatom van és hogy nem ilyen szerencsés mindenki. Oké lehet. De szerintem az sem jó, ha mindenféle brutál diétát elkezdenek szegény nők és utána kb. 1 hétig tudják tartani, mert szeretnének azért enni is valamit. Akkor már inkább legyen egy normális, jó alakjuk és ne önkínzásba csapjanak át a szálkásítás kedvéért, hosszútávon úgysem működik. Plusz egy nő, nem attól lesz vonzó, hogy mennyire szálkás, hanem a kisugárzásától..........
2015. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem a szálkásságtól lesz vonzó egy nő, de ettől még ne legyen elhízott, inzulinrezisztens.


Te 33 évesen szerencsés vagy és jól bírod. És mit mondasz a dagadt 12 éves csajokra, általános iskolás és már haldoklik a hormonrendszerük olyan jól bírják a szénhidrátot, glutént és a tejet meg a többi mocskot amit megesznek.


Ha rajtam állna, kb. eltiltanék minden nőt a sok szénhidrátevéstől (na jó, max. 100g), búzától és tejtől. De hát, én nem szólhatok bele senki életébe. Nem is az én dolgom, viszont akit érdekel a teste (testi egészség, mentális egészség) annak célszerű értelmes táplálkozást és edzést találnia. Akit nem érdekel, azt meg nem érdekli..

2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!