Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit igyak reggel éhgyomorra h...

Mit igyak reggel éhgyomorra h beinduljon az emésztésem?

Figyelt kérdés
Enni még olyan korán nem tudok...viszont sajnos wc re is elég ritkán járok van h 3napig nem megyek...ha reggelire kávét iszok az jó? Egyébkén nem nagyon fogyókúrázok mielőtt azt hinnék páran, csak 6után nem eszem már, de semmi drasztikus dolgot nem csinálok csak a reggelivel mindig is gondom volt táborokban sem tudtam nagyon enni...elég nekem egy pohár valamit inni és kész is vagyok tőle. 17/L
2010. febr. 24. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy pohár almaecetes vizet, meg tehetsz bele egy kiskanál mézet is!Én azt hallottam róla, hogy jó!Elősegíti az emésztést meg tisztít is!Nézz utánna gogliban!


20L

2010. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Citromos vízet is szokták javasolni. Vagy kellemesebb pl. a gyümölcsös ivójoghurt.
2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igyál egy pohár langyos vizet, vagy langyos tejet, vagy Hunyadi János keserűvizet ( nekem ez használ).

Ebből a savanyúvízből tegyél egy kicsit egy pohár vízbe, és a hatás nem marad el :)

17/L

2010. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

A legegészségesebb reggel 2-3 dl narancsjuice!!!

Nem véletlen, hogy ez a kontinentális reggeli elmaradhatatlan része. (A rostos gyümölcslé megbízhatóan beindítja az emésztésed.)

2010. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem a tej jött be. A kávé szerintem nem használ éhgyomorra (főleg a gyomrodnak)pedig nagyon sokan isszák reggel.

A tej mindig rendbe rakja az emésztésem. 3-5 dl minden reggel, bár én reggelihez iszom. Mert az sem árt ám ha eszel reggel még ha csak csipegetsz is pár zabfalatot akkor is:)

2010. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én Hebranettes méregtelenítő teát iszom, egy kevés kombudzsa teával. Este ez az utolsó, reggel az első. Délelőtt mindig van székletem. Mielőtt ezt kezdtem, nekem is 2-3-4 naponta volt székletem, sőt terhesség elején hetente. Nagyon sokat kínlódtam.

Nekem megoldotta a problémámat.

2010. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kávé. Nekem sokszor már az illata is elég.
2010. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sima ásványvizet amibe facsarsz citromlevet
2010. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az emésztést akkor érdemes beindítani, ha van mit emészteni. Ha csak gyomorsavat termelsz, abból előbb-utóbb gyomorfekélyed lesz.


WC-re nem a reggeli italtól fogsz gyakrabban menni, hanem attól, ha sok rostot fogyasztasz: gyümölcs, zöldség, saláta, párolt zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Ki lehet kényszeríteni kávéval meg lötyikkel, de attól még nem leszel egészségesebb, csak elmentél WC-re.

2010. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!