Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformálás futópaddal?

Alakformálás futópaddal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és nem vagyok megelégedve az alakommal.Koleszban lakok,és van itt egy futógép,szoktam is használni,minden hétvégén lefutok 2x30 percet,aztán még nyújtok háromnegyed órát.Ezzel,meg egészséges étkezéssel lehet fogyni?Hétköznapokon nincsen időm edzeni a heti 3 tesiórán kívűl(egy van hétfőn,általában labdajátékozunk,kettő kedden,ezen pedig úszunk),mert van,hogy este fél hatkor érek haza és akkor még tanulni is kell.Szerintetek tudok így fogyni?
2015. máj. 17. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogyás teljesen étkezés kérdése.


Futás mellett hízni is lehet, kalóriabeviteltől és metabolikus állapottól (az egészségedtől) függ, hogy hízol-e vagy fogysz. Fiatal vagy még, ha nem eszel állandóan búzát, tejet, akkor könnyen fogyhatsz az egészséges súlyodra.


Kórosan vékonyra csak koplalással fogyhatsz, ezt csak azért írom, mert mostanában nagy az érdeklődés erre is, korodbeliek lassan halottá akarnak fogyni, amit én nem ítélhetek el, de remélem neked tényleg egészséges test a célod :)

2015. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!