Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta nélkül alakformálás?...

Diéta nélkül alakformálás? Működik? Többi lent

Figyelt kérdés
Hali:)) Az a helyzet hogy narancsbőrös a combom és félek diétázni mert nem akarok egyes helyekről fogyni pld. has,mell. Szoktam tornázni ami jó popsi és combra minden nap 20percet. Na ha ezt megteszem minden nap diéta nélkül akkor is eltudom tüntetni a narancsbőrt és akkor is tudom formálni az alakom? Ha nem diétázok csak sportolok combra és popsira akkor meg csak nem fogyok hasból és mellből nem? Bocsánat hogy ilyen s*gg h*lye vagyok :c előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. márc. 8. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
keress ra Tiffany Rothe videoira a youtubeon, tuti bevalik. ne tevesszen meg, hogy talan konnyunek tunnek a feladatok, masnap megerzed egybol, hogy mennyire hatasos :)nekem mar 2-3 vegigtornazott videoja ( 2-3 nap alatt 1-1 alkalommal) rogton valtozast mutat dieta nelkul. persze, ha a nagyon cukros eteleket kiiktatod, akkor meg ettol is latvanyosabb es szebb eredmenyt erhetsz el :) a formasodas, fogyas nagy resze az etkezesen mulik, de ha alapbol nem csak mekis kajat eszel, es megfelelo gyakorlatokat csinalsz, akkor kemeny dieta nelkul is formasodni fogsz ( legalabbis nekem bevalik)
2015. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Márpedig ha zsír van a combodon, azt csak szálkásító diétával lehet eltüntetni, máshogy nem, nincs helyi zsírégetés. Azt, hogy honnan fogysz először a genetikád határozza meg. Alakformálásra meg súlyzós edzés ajánlott, a napi torna nem sokat ér, esetleg olyanon javít aki genetikailag nagyon szerencsés.
2015. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
"Formásodáshoz" meg tömegnövelő étrend kell, hisz izmot akarsz felszedni. De súlyzós, vagy legalább saját testsúlyos edzés nélkül ne kezdd el, mert csak zsírosodni fogsz...
2015. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
:O aki szerint a napi torna nem hatasos,annak uzennem hogy kulonosebb ilyen olyan spec dieta nelkul fogytam vele 30 kg-t anno, most meg ha csak 1-2-3 kgkat akarok eltuntetni, amik ingadoznak, akkor 5-7 nap alatt megvagyok vele, pdig nem mondanam magam genetikailag nagyon szerencsesnek
2015. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 8. 22:07
 6/11 Osynho ***** válasza:

"kulonosebb ilyen olyan spec dieta nelkul fogytam vele 30 kg-t"


Akkor kalóriamíbuszban voltál. Ugyanis ez a feltétele a fogyásnak. Hogy tudatosan nem folytattál "ilyen olyan spec diétát", nem érdekli a szervezetedet, csupán az étel. Máshogy fogalmazva, amíg több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, nem fogysz, bármennyit is mozogsz, tehát kijelenthetjük, hogy elsődleges a helyes étrend.

2015. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

20 perc torna semmire nem elég!

Másfél óra kondi ... edzéstervvel. Ezt írnak neked bárhol. Főleg ha elmondod, mit akarsz. Én is anno megmondtam az edzőnek, hogy mit akarok, hogy nem kell izom csak narancsbőr ne legyen meg legyek feszes. Nem kellett diétáznom.

2015. márc. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

"Másfél óra kondi " .

Miért pont másfél óra? Meg kell csinálni az aznapi gyakorlatokat aztán kész, ha ez megvan 50 perc alatt, tökéletes.


"nem kell izom" - Pedig ha formákat akarsz akkor kell izom.

2015. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7/8

milyen gyakorlatok voltak ha szabad tudni :)?

2015. márc. 9. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, másfél órában benne van a bemelegítés, edzés, gyakorlatok közti szünet és a lazítás, nem úgy gondoltam, hogy másfél órán át tartó edzés, hányásig és ájulásig tartó, spártai szigorral! 50 perc alatt is le lehet tudni, de tudd le te annyi idő alatt, de egy rendes kardió edzés szünetek nélkül is 50 perc plusz a has és hátizom gyakorlat - ez legyen még 12 perc. Annyira tipikus magyar hozzászólásod van, hogy az embernek megfájdul tőled a feje. Egyébként a kondiban a nagy gyurma rudik is ott sétálgatnak vagy 2 órán át, de persze legyen abban igazad, hogy ki mit akar elérni és mire van kapacitása, hát én 25 éves nőként rendes edzéstervvel eltöltök 2 órát a kondiban - tusolással és öltözködéssel együtt. De az edzőm is másfél órát edz mint fitness modell - sőt, ő pisil is egyet közben, na az hány perc lehet?

Kérdező, így nem tudok neked gyakorlatokat írni. Nálam a heti 4 nap edzés vált be, de eleinte minden nap jártam, de aztán heti 4 lett. Egyébként a heti 3 is bőven elég. Első nap felső test, második nap kardió, harmadik nap lábak, minden nap has és hátizom. Ha bemész egy konditerembe, mindenhol van edző. Nyilván ha futja rá, edzhetsz vele is, ha nem, akkor csak írass vele egy edzéstervet, de az is pénzbe kerül, de nyilván nem olyan drága, mintha alkalmanként perkálnál. Kérdd meg, hogy vezessen körbe, mutassa meg a gépeket. Sok helyen egyébként a havi bérlethez ez jár is. Hidd el, ezzel el is fogsz érni valamit, mert ha most önmagadtól állsz neki, akkor az vagy hatásos vagy nem, ez meg tuti! Az otthoni edzés akkor hatásos, ha legalább annyira komolyan csinálod - kitörések, gugolások, felülések, futás előtte, de ha annyira vagy kitartó, mint én, kb 3 alkalom után a tévé előtt fekszel sportcuccban. :D :D :D Nálam is ez volt! A kondi viszont bevált.

Tudom, hogy nem akarsz diétázni, de egy kicsit nem árt, konkrétan annyi, hogy light cuccokat vegyél, nem drágábbak. Light sajt, light csirkemell sonka, light cola :D ... ezzel semmit se vonsz meg, de azért így 3 hónap alatt meglátszik az edzés nem fél év.

Nekem így 3 hónap alatt tűnt el a hasam, narancsbőröm. Nagyon feszes lettem, és érdekes, de nőtt a mellem! Konkrétan egy kosárral lett nagyobb. Egyetlen problémám volt, hogy a combom is nőtt.

2015. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!