Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok lenne kedvetek játékosa...

Csajok lenne kedvetek játékosan sportolni, fogyni?

Figyelt kérdés

Szióka!


Kissé duci vagyok, van mit leadnom. Egyedül lusta vagyok futni....stb.

Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Arra gondoltam, hogy annó, amikor kézilabdáztam, játékosan mozogtam és jó formában voltam.


Azt agyaltam ki, hogy összeszedek egy csapatnyi embert és kibéreleünk valami iskolai tornatermet heti egyszer. Amelyik kerületből a legtöbben jelentkeznek, ott tartanánk.


Alkalmanként összedobnánk azt a pár száz forintot a bérlésre.


Valakit érdekel?


2015. máj. 19. 01:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Első versenyzőkènt ( kérdés kiírójaként) - 16. kerület
2015. máj. 19. 01:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sok sikert kívánok a csapatodhoz, de ennyi erővel heti többször is összejöhetnétek sportolni, edzeni, mozogni és akár a szabadban is. Akár ingyért.


Azt pedig gondolom tudod, hogy hetente egy aktív délután (sport) gyakorlatilag semmit nem számít, egy hét az úgy kb. 168 óra, ebből 2-3 óra edzés sokat nem oszt/szoroz.


Jó étrend viszont már az idő nagy részében hatást gyakorol a szervezetünkre, ahogyan a rossz is. Csak egy tipp!

2015. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó lenne, én versenyszerűen kézilabdáztam 11 évig, először jobb szélső majd irányító poszton. És nagyon de nagyon hiányzik! Álmodni is szoktam gyakran róla. 4. kerületből írok :) Ha gondolod, írj privit én benne vagyok egy csapat megszervezésében, vannak szabadtéri kézipályák is azt hiszem.
2015. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, nem ettől várok csodát, csak olyan jó lenne.



Kedves Utolsó!

Nekem is hiányzik azért is lenne jó összehozni egy ilyen csapatot.

2015. máj. 19. 16:20
 5/5 anonim válasza:
Messze van..:(
2015. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!