Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biotech vagy más fehérje...

Biotech vagy más fehérje shake-ek?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy nem csodát kell várni hasonló étrendkiegészitő szerektől..Csak tudatlanságom miatt lennék a véleményekre kiváncsi ,hogy mi tudna besegíteni egy "diétához"(étrendváltáshoz).Sajnos kevésbé tudok odafigyelni -időhiány végett- arra hogy mit eszek ,így kis rásegítésképpen próbálkoznék meg hasonlókkal.. :)

2015. máj. 19. 12:21
 1/8 anonim válasza:
37%
Én biotech iso whey zero-t vettem csak hasonló okokból mint amire neked kell,és elkezdtem inni,de annyira szar íze van és egyáltalán nem emlékeztetett engem semmilyen élelmiszerre,hogy meguntam és kidobtam a francba.Pedig nagy divat mostanában ilyen fehérjéket fogyasztani,de szerintem ha veszel helyette a boltban naponta egy pohár natúr joghurtot avval jobban jársz ha nem vagy testépítő és csak egészségesen szeretnél táplálkozni.
2015. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem segít be csak így. Este kockázz fel némi csirkemellet, süsd meg, majd vidd magaddal másnap. Többet érsz vele és olcsóbb is.
2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a proteinbevitel önmagában kevés, az csak az izmok miatt fontos, ettől fogyni nem fogsz.
2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fehérjeporok a testépítőknek vannak, akik nem tudnak annyit bevinni természetes forrásokból. Átlagembernek nincs szüksége rájuk.
2015. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha hízni akartok fogyás helyett hajrá!

Ráadásul a sok protein bevitel tönkreteszi a veséket...

2015. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól van, köszönjük, hogy aggódsz értünk.
2015. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat !

Amúgy lehet kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdési alatti kifejtős részt, de nem a fogyáson van a hangsúly..kilóban szeretnék közel ennyi maradni:) hanem a testzsírarányt szeretném csökkenteni ,míg az izomzatot növelni mellé :) (bár lehet kicsit hadilábon állok a fogyás fogalmával.. "mert akarok fogyni,hogy mellé pluszba izmosodjak " :D )

2015. máj. 19. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem aggódok miattatok, csak tájékoztattalak titeket, hogy ha "kiegészíted" az étrendedet, abból fogyás nem lehet, inkább hízás, valamint a túlzott protein beviteli hatásokra is gondolni kell. Bár végül is biztosan túl sok az átültethető vese kis hazánkban, úgyhogy mindent bele! :)
2015. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!