Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy fogyókúrázzak?!

Figyelt kérdés
Tavaly vagy 10 kilót lefogytam de visszahíztam! És nincs motivációm, hogy fogyózzak, folyton eszek!! Le szeretnék fogyni, de sosem tudom magam rávenni, hogy "ezt ne edd meg" vagy "ne egyél fagyit\cukrosat" de akkor is eszek! Bármi tanács?? 175 cm 80kg (bár mostmár szerintem 84)
2015. máj. 26. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy lefogysz, vagy maradsz malac. Kit érdekel? A te tested, neked kell vele szégyenkezned
2015. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha majd jobban zavar a túlsúly, mint amennyire torkoskodni akarsz, akkor lefogysz. Én a legjobb seggű csajokat sasolva szoktam motiválni magam a fogyásra.
2015. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha egy jobb életmódra váltasz. Ez a visszahízás esélyét is csökkenti s nem kell sanyargatnod magad. Én se tudnék különösebb áldozatokat hozni, annyira nem fontos ám nekem a fogyás, a hedonizmus annál inkább. De főleg nem tudok éhesen falat kaparni minden este.

Lelkileg és fizikailag is nehéz tud lenni némelyikünknek a dolog s nincs fix recept, kinek ez jön be, kinek az. Nálam akaraterő meg motiváció nem működik, nekem jobban kell élveznem a fogyást, mint az addigi étkezésemet, akkor csinálom. Nekem megvan a módszerem, plusz az egészségtudatosság és a makacsság is segít, de hogy Nálad mi a célravezető, azt nem tudhatom.

Mondjuk én tudok nem enni cukrosat. Édességet naponta eszem, de cukrosat nem. Persze úgy is lehet fogyni, csak valószínűleg nehezebb.

2015. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!