Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Grill kolbász elfogadott...

Grill kolbász elfogadott (valamilyen) fogyókúrában?

Figyelt kérdés
84% hús 13% sajt van ráírva. Nem találtam benne semmi kivetni valót jó talán kicsit zsíros, de zsír is kell a szervezetnek egyes vitaminokhoz nem?
2015. máj. 30. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, zsír is kell, egyes hormonokhoz is, a szénhidrát az egyetlen nem esszenciális makrotápanyag.

Ha nincs bajod a minőségével, egészségi szempontból is elfogadhatónak találod, miért ne illeszkedhetne a Te fogyókúrádba? Nincs olyan, hogy _A_ fogyókúra, sokféle fogyókúra van. Az enyém speciel életmód, de belefér a sok zsír, pont emiatt tudok fogyni mellette :) Cserébe a szénhidrát alacsony, ez különösen jó kombó, de máshogyan is lehet. A korábbi életmódomban ugyanennyi volt a zsír, csak több a szénhidrát, egy ideig az is működött, mondjuk nálam ez merőben kalória kérdése. Ami Neked működik és nem egészségtelen, az megfelelő fogyókúra.

2015. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hús étel, a feldolgozott húsipari termékeket, tejtermékeke neked kell eldöntened, hogy ételnek számítanak-e.


Valamilyen fogyókúrában minden elfogadott, mert kalóriadeficitet szarral és cukros liszttel is el lehet érni :)

2015. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor fogyóztam főleg a szénhidrátra figyeltem oda(semmi tészta, kenyér, süti, gyümölcslé), a zsírra kevésbé, mégis nagyon sikeres volt. Nem mondom, hogy rendszeresen ettem grillkolbászt, de sokkal hamarabb fér be mint egy lisztes péksüti. Egyszer-egyszer nem vészes.
2015. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg alacsony az inzulinválasza, hiszen zsír és fehérje. Bár ki tudja a sajtban lévő tejfehérjék ezen mennyit változtatnak
2015. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!