Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kilóból mennyit fogynék ha...

Kilóból mennyit fogynék ha ezt csinálnám 2 hétig?

Figyelt kérdés
Hogyha egy nap eszek 3 almát (vagy helyette epret) és 1 konzervált tonhalat és 2 főtt tojást(vagy helyette 1 tonhalat) és csinálok 50 lábemelést(hasizom) és 50 másik lábemelést(négykézláb) és 50 hullahoppot és úszok 1 órát egy héten háromszor akkor mennyi ideig csináljam ezt ha nem vagyok nagyon kövér de mondjuk van valamennyi oldal és pocak hájam és a combomon is van? 64 kg vagyok 170 cm-el de izom is van rajtam. A célom az 55 kg. De igazából inkább kinézetre szeretnék fogyni
2015. máj. 31. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kinézetre szeretnél fogyni, akkor ezt ne csináld.
2015. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás, ha fogysz, akkor mindenhonnan fogsz, nemcsak hasból pl.


Amit leírtál, az egészségtelen, és rendszertelen étkezés, ami nagyon rossz!!!!

Inkább keress normális diétás recepteket, és fogyj azzal!

És mi az, hogy 50 hullahopp?? Számolod, hogy hányszor pörög körbe a derekadon? (Bocsi, de ez a nap vicce volt nálam. :D Szóval nevetséges.)


30 perc után kezdődik a zsírégetés, szóval az, hogy számolod, hogy pl. 50-en csinálsz mindenből, az így kb. 15-20 perc. És ez semmi. Az úszásra még azt mondom, hogy rendben van.

A neten keress torna videókat, tornagyakorlatokat és tornázz azzal együtt, min 30 perc legyen!!


Én 60 perceket szoktam hullahoppozni már több éve, és így érem el, hogy vékony maradjon a derekam.


A másik pedig: ha hasizomgyakorlatokkal, benne is van a nevében, az izmodat erősíti és nem fogyaszt. Kardió gyakorlatokkal lehet fogyni és a folytonos gyakorlatokkal.


Futást is iktass be! :)

2015. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez az étrend első olvasatra elég koplalós kategória. Amivel az az egyik baj (többek közt), hogy izmot fogsz veszíteni, így épp az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél. Fogyni fogsz, vékonyabb leszel, de kevesebb izommal, és zsír ugyanúgy marad rajtad, de emiatt alaktalan leszel.


Az étrendedet próbáld meg úgy összeállítani, hogy a napi kcal beviteled mindössze 500-zal legyen alatta a napi igényednek (a mozgással is számolva).


Ha izmot nem kell növesztened, mert van elég, akkor az étrendednél csak arra kell ügyelni, hogy a fehérjebeviteled elegendő legyen, ehhez 65-70 gr fehérje/nap elegendő (plusz amit mozgás során felhasználsz).

Ha izomerősítés nem cél, csak zsírégetés, akkor főleg aerob mozgásban gondolkodj! Futás, úszás, kerékpározás... mindegyik nagyon jó erre a célra.


Viszont ha izmot is akarsz erősíteni, akkor a napi aerob mellett 3 nap izomerősítés, utána 1 nap pihenővel. Ehhez az általad írt mozgások jók, amennyiben jól csinálod, csak nem elég. Napi legalább 40 perccel számolj!

2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!