Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így 2 hét...

Mennyit fogyhatok így 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
az utóbbi egy hónapban feljött rám 4kg mert irtó sokat zabáltam, így vagyok most 53kg a 49 helyett...Tudom hülye voltam pont most így nyár előtt :(( de nem érzem így jól magam... 2hét alatt letudom adni ezt a 4kg-ot?? A sport kilőve mert beteg voltam és ráment a májamra meg a lépemre és nem csinálhatok semmi megerőltetőt...de ha mondjuk ebben a két hétben nagyon meghúznám magam, mondjuk 4-500kalória/nap azt is csak fehérjéből meg zöldség-gyümölcsből akkor lemehet 2 hét alatt? Vagy kb ennyi idő alatt mennyi mehet le? Valakinek tapasztalat? Tudom nem jó a koplalás, de előtte se ettem nagyon sokat, csak az utóbbi egy hónap volt durva...(családi ebédet, osztálykirándulás, utazás...) 16/L
2015. jún. 2. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Hát, szerintem ha igy teszel, sikerülni fog. Én mostanában sokat koplaltam, igy lement vagy 2kg, de asszem megint kezdhetem elölről :P 4-500 Kcal/nap nem sok, 2 hét alatt biztos lemegy az a kis fölösleg :) Na meg ott a sport is, ha gondolod
2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Akkor folytatom...remélem sikerrel járok :)
2015. jún. 2. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!