Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok 4 db zsemle elosztva egy...

Sok 4 db zsemle elosztva egy napra, ha más pékárut nem eszem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Elosztva? Cukrot reggel kell enni.


Függ nemtől, életkortól, súlytól stb.

2015. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Zsemle helyett inkább vegyél teljes kiőrlésű, vagy magvas kenyeret, az sokkal egészségesebb!
2015. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egész napra csak 4 zsemle?
2015. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, hanem kb. így gondoltam: egy reggelire vajjal megkenve, kávéval, egy még a délelõtt folyamán, normális ebéd, egy délután és egy vacsorára.
2015. jún. 3. 10:17
 5/22 anonim ***** válasza:

Ebben szerintem senni fogyókúrás nincs, eleve nem ajánlott pékárukat enni, nemhogy napi 4-et!

Egyél inkább rendes ételeket, én már azt sem tudom, mikor ettem kenyeret, én hidd el, nem hiányzik, és nem is laktat úgy, mint ahogy pl. egy grillezett hús zöldségekkel.


Szóval igen, sok.

2015. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha hízni és megbetegedni szeretnél ahhoz tökéletes ez az étrend. Ha viszont fogyni, ne adj isten valami emberi formát elérni szeretnél az nem fog összejönni így. Nagyon maximum 1 db zsömle/nap, bár én azt sem erőltetném, helyette inkább zabpehely vagy rántotta. Napközben egyél helyette zöldségeket, húst, olajos magvakat, joghurtot, túrót, gyümölcsöket.
2015. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sok. Legyen inkább nulla.
2015. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sok is meg nem is.


Ha kalóriadeficited van, akkor fogyáshoz nem túl sok. Mint fölösleges szemétkaja, úgy sok. Mint glutén, sok.


Mint kérdés, értelmetlen. A fél nyugati világ túlsúlyos a gabonák miatt, másfelől viszont zsömleevéssel és csokitortával is lehet fogyni. Azért azt megnézném milyen teste van annak, aki ilyen módon visz be (vagyis nem igazán visz be) hasznos tápanyagokat. De fogyni természetesen lehet.

2015. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Sok. Legfeljebb 1 lenne jó. De a legjobb az lenne, ha mondjuk egy hétig egyáltalán nem ennél pékárut, a szénhidrátfüggőség már pár nap alatt is hihetetlen mértékben csökken. Utána könnyebb lenne napi 1 zsemlét visszaiktatni a napodba, ha tényleg annyira kívánod.

(Régen én is sok pékárut ettem, aztán teljes megvonás volt egy ideig, és arra jöttem rá, hogy teljesen jól megvagyok nélküle, ami elég nagy meglepetés volt számomra. Most már csak alkalmanként kívánom meg, és a töredékét eszem, mint régen. A diétában ez rengeteget számít.)

2015. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#9: Azt hiszem, sokan tapasztaltunk ilyesmit, akik képesek voltunk hanyagolni valamit :) Engem is meglep, hogy mennyire át tud alakulni az ember ízlése és vágyai. Rájövünk, hogy lehetünk bármilyen hedonisták, egy csomó étel egyszerűen nem kell... Boldogok vagyunk a maradékkal s talán jobban is érezzük magunkat úgy.

Van pár dolog, amit nem adnék fel (tojás, sokféle zöldség és gyümölcs, olajos magvak, zsírok), de a többi nélkül elég jól megvagyok, pedig nagy krumpliimádó voltam. Mivel nem árt néhanapján, egyes más dolgokat még eszem, de ennyi...

Sok ember egyszerűen fél meglépni egy életmódváltást, annyira ragaszkodik a kis megszokott pizzájához vagy kakaóscsigájához, kenyeréhez... Pedig lehet, hogy rájönne, hogy van élet ezek nélkül is.

Természetesen egy erőteljes csökkentés is nagyon hasznos, fogyás és egészség szempontjából egyaránt. De (legalábbis a saját esetemben) igen hasznosnak tartom, ha kizárunk vagy kegyetlenül erősen minimalizálunk valamit, sokat tanulhat belőle az ember. (S utána luxusnak érezheti a korábban kissé már megszorítónak tűnő étrendjét :D Kissé, ez fontos. Ami nagyon szigorú, azon nem segít az, ha látjuk, milyen még szigorúbban élni.)

2015. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!