Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A biciklizéstől csak formálódi...

A biciklizéstől csak formálódik a lábam/fenekem, vagy karcsúsítható is? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Sajnos a térdeim nem bírják a futást. És eléggé vastag a lábam,mármint hogy ilyen puding. A lábszáram majdhogynem olyan vastag mint a combom, és a térdem körül is jó adag husi van (felül közben gebe vagyok). Én csak az t szeretném megkérdezni, hogy pl. napi fél-1 (aztán egyre több) óra biciklizéstől csak formálódik a lábam, vagy a lábszáramból, térdemkörülről lemegy-e a háj, vagyis karcsúsíthatom-e? Ha nem, akkor tudnátok mondani olyan mozgást, amivel kifejezetten karcsúbbá tehetem a lábamat?Köszönöm a válaszokat 13L
2010. febr. 27. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egy keveset fogysz ish tőle,de nem sokat.

ha nem megy a futás, ajnlom a hosszú, fárasztó sétákat.

2010. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
biciklitől megvastagszik a láb. Ha nem bírod a futást, járj el úszni.
2010. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Leg Magic-et ajánlóm. Nekem sokat segített.

Hát nem tudom hogy a térded miatt tudsz e gugolásokat csinálni vagy sem de ha igen akkor még ajánlom a Van 5 perced videókat amit a youtube-on megtalálsz

Sok szerencsét:D

2010. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké,köszi.
2010. febr. 27. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!