Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő 5 kilót fogyni,...

Mennyi idő 5 kilót fogyni, akár a legdurvább koplalós diétával is?

Figyelt kérdés
169cm 58kg-ből
2010. ápr. 7. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom menyni zsír lehet rajtad.Koplalással:2 hétig ne egyél semmit csak igyál vizet;)Garantált...jah és ugysem fog láccódni,max veszítesz az izmodbol,mert iylenkor nem zsírból fogsz.Meg max kisebb lesz a hasad mert nincs benne étel.És utána majd 10kg-al leszel nehezebb,mert a duplája jön vissza.Ez nem kitaláció,nagyon sokat átestek ezen.De te tudod.
2010. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hét... Sok idegeskedés, rosszkedv, közben meg tanulni ezerrel az érettségire... :-/

Sajnos tapasztalat :(

2010. ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Bringázással megállás nélkül menve 80 km-enként 1kg-ot fogyok (én 65kg vagyok). Mínusz 5kg-hoz kb.400 km-t kell megtenned, pl. Budapest- ukrán határ és vissza. Ez egy nap alatt lehetséges kb.16 óra alatt egész biztosan. Közben ne állj meg, vizet ihatsz és max.1 szendvicset ehetsz közben.
2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szénhidrát minimáslisra csökkentése, kis adagok azok is főként csak fehérje. plusz mellé valami mozgás. de szerintem kell vagy 10 nap még így is.
2010. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bármilyen meglepő, a zsír bontásához energiára van szüksége a szervezetnek, tehát muszáj enni, ha a zsírból akarsz fogyni. :)
2010. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 kg simán lemegy. Persze leginkább arcról, ha csak koplalsz.
2010. ápr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%
Én a terhességem elején olyan rosszul voltam, hogy még a víz sem maradt meg bennem. 2 hét alatt 8kg-ot fogytam ágyban fekve...
2010. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!