Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hulahopp karikázni érdemes?

Hulahopp karikázni érdemes?

Figyelt kérdés
Ki mennyit karcsúsodott tőle? Fa vagy műanyag, ki mire esküszik? Nekem műanyag van megtöltöttem sóval de igazándiból, ha üres úgy jobban érzem, hogy dolgozik a derekam. Nehezebb így fenntartani, szerintem. Lesz így hatása?
2010. febr. 27. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 4 hónapig hulahoppoztam, és már az első hónapban lejött a derekamról 6 cm, a csípőmről 3cm, a popsimról 3 cm, és a combomról 2 cm. De utána semmi, csak megtartottam a leadott centiket! Nekem nagyon bejött, mert nem kell erőlködni, és közbe tévéztem, zenét hallgattam. Ja és nekem is sóval töltött egyszerű mezei műanyag karikám van! Én csak ajánlani tudom!
2010. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem fáj a hasad tőle? Nekem nagyon törte szinte még a beleim is fájtak. Legalábbis én úgy éreztem. Ezért ki is szórtam belőle. De nagyon jók az eredményeid és kitartóan fogom csinálni.
2010. febr. 27. 19:27
 3/11 anonim válasza:
100%
Először csak keveset rakj bele,és úgy ütemesen! Én a fára esküszöm,igaz,a műanyagnál lehet korlátozni a mennyiséget:)
2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De! Eleinte nagyon fájt a hasam, sőt még tiszta kék, zöld, és lila voltam, de nem adtam fel, akárhogy fájt, kitartóan csináltam tovább, és elmúltak a foltok, aztán meg olvadtak a centik :-)! Nekem akkor is inkább ez jött be, mint a hasprés és társai! Igaz itt kilóba érdekes módon nem látszódott szinte semmi! Sok erőt, és kitartást kívánok!

Első voltam

2010. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Visszarakom a sót bele és fokozatosan próbálom akkor.
2010. febr. 27. 19:42
 6/11 anonim ***** válasza:

bocsi hogy ide írom ki.

Hány percig/óráig csináltad? és hányszor egy nap?

2010. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte napi 2x fél órát, aztán már nem volt annyi időm, és csak este fél- háromnegyed órát!
2010. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi hogy ilyen gyorsan visszaírtál :)
2010. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Sok sikert Neked is!
2010. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szeretném megkérdezni,hogy hasról is fogytál??
2010. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!